امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۹:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12102
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۵۶
تعداد بازدید: 102
احمد سالک کاشانی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به اندیشه‌های امام خمینی (ره) در آستانه بیست ...

احمد سالک کاشانی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به اندیشه‌های امام خمینی (ره) در آستانه بیست و چهارمین سالگرد رحلت ایشان گفت: اندیشه‌های امام خمینی (ره) مبتنی بر مجموعه ارزش‌های قرآنی و صراط توحید و ولایت را در قرن حاضر تجدید کرد. اندیشه‌ها و تفکرات حضرت امام میدان وسیعی را در راستای فعالیت‌ها در راستای تحقق اسلام ناب فراهم کرد.

وی افزود: اندیشه‌ها و تفکرات امام با تمام اندیشه‌ها و تفکرات شرقی و غربی به مبارزه برخاست. در حقیقت تجلی تفکرات حضرت امام فلسفه وجودی مکاتب مارکسیست، اگزیستانسیالیست، طرفداران اصالت انسان و اصالت ماده و سرمایه‌داری غرب را در هم پیچید و مکتب جدیدی را برای جهان برای اداره جامعه بشری ارائه کرد.

نائب رئیس شورای فراکسیون روحانیون مجلس اظهار داشت: در شرایط کنونی زنده نگه داشتن تفکرات و اندیشه‌های بلند امام خمینی (ره) وظیفه سنگینی است که بر عهده ملت ایران قرار دارد و در واقع حافظان اندیشه و تفکر امام نیز ملت غیور، هوشیار و بابصیرت ایران اسلامی هستند و آینده را در گسترش فرهنگ و تفکر اندیشه امام می‌توان دید.

سالک با اشاره به یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، خاطرنشان کرد: نکته مهمی که در شرایط کنونی باید به آن توجه داشت این است که تکیه امام خمینی بر پشتیبانی ملت بود و در جهت رشد و کمال مردم ایران تلاش گسترده‌ای را 15 سال قبل از پیروزی انقلاب اسلامی شروع کرد و معیارهای توحیدی را جایگزین معیارهای طاغوتی کرد.

وی ادامه داد: در شرایط کنونی دولت فعلی و دولت یازدهم بی‌تردید باید بر پشتیبانی مردم تکیه داشته باشند و آنچه باید به آن توجه کرد این است که موفقیت دولت یازدهم در گرو تکیه بر مردم و توجه به مطالبات آنها خواهد بود.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه انتخابات پیش رو از دو جهت حائز اهمیت است، اظهار داشت: حضور و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات عزت و قدرت و اقتدار نظام را به دنبال دارد و همچنین مهم است که در این انتخابات، رئیس‌جمهوری انتخاب شود که از جهات مختلف صالح‌ترین باشند و در جهت مطالبات مقام معظم رهبری و مردم حرکت کند.

عضو فراکسیون روحانیون مجلس خاطرنشان کرد: این انتخابات در گسترش اندیشه و تفکرات امام و رهبری تاثیرگذار است و لذا مردم ما برای حفظ این ارزش‌ها که در واقع حفظ نظام است و حفظ نظام از اوجب واجبات است، با حضور خود پای صندوق‌های رای، این اندیشه‌های بلند را همچنان در تارک حرکت خود نورانی نگه خواهند داشت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها