امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۱:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 121034
تاریخ انتشار: ۳ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 41
سید مهدی موسوی‌نژاد نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به صدور حکم

سید مهدی موسوی‌نژاد نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به صدور حکم اعدام برای شیخ نمر از سوی عربستان اظهارداشت: حکم اعدام شیخ نمر از سوی دادگاه عربستان بیانگر کینه و عداوت مقامات این کشور از شیعیان و مسلمانان واقعیست.

وی افزود: حکم اعدام صادر شده برای شیخ نمر بیش از آن که یک حکم حقوقی باشد دارای جنبه‌های سیاسی است و مقامات عربستان با صدور این حکم واقعیات درونی خود را نشان دادند.

عضو فراکسیون روحانیت مجلس اظهارداشت: آنچه که در عربستان در حال اتفاق است دست‌های پنهان صهیونیست‌ها در اداره این کشور است و مقامات سعودی با اشارات صهیونیست‌ها تصمیماتی را اتخاذ می‌کنند.

موسوی‌نژاد خاطرنشان کرد: عربستان به دنبال شکست در یمن و... عصبانیت خود را با صدور حکم شیخ نمر نشان داد و آنچه که در اینجا قابل ذکر است اینکه کمترین هزینه این اقدام برای عربستان برچیده شدن بساط حکومت این کشور و پایان یافتن تاریخ مصرف آن است.

وی افزود: مقامات عربستانی باید بدانند که در صورت اعدام شیخ نمر مسلمانان جهان در برابر این اقدام ساکت نخواهند نشست و آنان با این کار در واقع گور خود را خواهند کند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها