امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۲:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 121037
تاریخ انتشار: ۳ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
احمد توکلی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی ضمن تسلیت به مناسبت رحلت آیت‌الله مهدوی‌کنی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی ...

احمد توکلی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی ضمن تسلیت به مناسبت رحلت آیت‌الله مهدوی‌کنی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;< /strong> ، گفت: صداقت و صراحت ایشان شاید از بارزترین خصوصیاتی بود که این عالم بزرگوار داشت.

وی ادامه داد: آیت‌الله مهدوی‌کنی در عالم سیاست بسیار با صداقت بود و همیشه به آن چیزی که می‌گفت عمل می‌کرد و همه می‌دانستند که اگر ایشان قولی بدهد هرگز بدقولی نمی‌کند و زیر حرفش نمی‌زند.

نماینده مردم تهران در مجلس به نقش آیت‌الله مهدوی‌کنی در ایجاد همبستگی و وحدت بین گروه‌های سیاسی اشاره کرد و افزود: تعبیری که از ایشان به عنوان شیخ رئیس منصف پایتخت شده‌است به نظر من بهترین تعبیری است که در رابطه با آیت‌الله مهدوی‌کنی می‌توان، گفت.

وی در خاتمه گفت: کسانی که با آیت‌الله مهدوی کنی برخورد داشتند می‌دانستند با آدمی که قابل پیش‌بینی است روبرو هستند زیرا ایشان هیچ وقت حرفی که به آن یقین نداشت را نمی‌زد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها