امروز : دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 23
۱۱:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 121040
تاریخ انتشار: ۳ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
میلاد بهمئی دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ضمن محکوم کردن حرکت ...

میلاد بهمئی دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ضمن محکوم کردن حرکت نادرست و زشتی که اخیرا با نام اسیدپاشی در برخی از نقاط انجام می‌شود، گفت:متاسفانه برخی‌ها قصد دارند این حرکت زشت را به نیروهای ارزشی منتصب کنند در صورتیکه این موضوع به آنها ربطی نداشته و عده‌ای می‌خواهند خدمات ارزنده این افراد را خدشه‌دار کنند. سردمداران رسانه‌ای این جریان باید بدانند که نسبت دهی این جریان به افراد ارزشی خیانت و خباثت است.

بهمئی اظهار داشت: امیدواریم مسئولان و دستگاه قضایی توجه ویژه‌ای به این موضوع غیر اسلامی داشته باشند و تمام تلاش خود را برای دستگیری خاطیان به کار ببندند و با قاطعیت حکم قصاص این جانیان را صادر کنند. رحم و مروت در برابر این اقدام غیر انسانی دهن کجی به قانون و اسلام است.

وی گفت: برخی می‌خواهند مانند فتنه گران 88 از آب گل آلود نهنگ بگیرند، باید با هرگونه توهینی به نیروهای ارزشی باقدرت و جسورانه برخورد شود.

وی در پایان اظهار داشت: دستگاه اطلاعاتی و قضایی کشور باید بدانند که مطالبه جدی ما اعدام جنایتکارانی است که با اسید به شهروندان آسیب می‌رسانند. مردم ما شک نکنند که حامیان اینگونه حرکات غربی ها و فتنه‌گران داخلی هستند.

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها