امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۵:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 121042
تاریخ انتشار: ۳ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 60
محمدمهدی رمضان‌زاده مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهیدبهشتی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با بیان اینکه حادثه ...

محمدمهدی رمضان‌زاده مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهیدبهشتی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با بیان اینکه حادثه تلخ اسیدپاشی در اصفهان وجدان عمومی جامعه را آزرده و افکار مردمی را در بهت و ناراحتی فرو برده است، گفت: ما ضمن محکوم کردن اینگونه اعمال غیر انسانی و ضد اخلاقی و تأکید بر برخورد با مجرمان اینگونه حوادث، باید بگوییم که وصله این گونه برخوردهای وحشیانه هیچ‌گاه به جناح مومن انقلابی نمی‌چسبد.

وی گفت: اما این‌که این جریان از کجا آمده و چه هدفی را دنبال می‌کند خود حائز اهمیت بوده و این‌که چرا در این برهه زمانی این جریان ایجاد می‌شود نیز قابل تامل است.

رمضان‌زاده در حادثه اسید پاشی تخریب نیروهای مومن و انقلابی را یکی از اهداف استراتژیک جریان هواخواه لیبرالیسم  دانست و خاطرنشان کرد: به این دلیل که این مسئله به سرعت بعد بیرونی پیدا کرده و رسانه‌ای شده و خط خبری آن با فرمان و پیشتازی یک خبرگزاری دولتی آغاز و موج سواری اپوزسیون و سایت‌های ضدانقلاب را برای یک شایعه داخلی به همراه داشت.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهیدبهشتی اضافه کرد: البته از این دست جریان سازی‌ها علیه نیروی‌های انقلابی و بسیجی در تاریخ نه چندان دور سابقه داشته است جریان دوم خرداد در سال 77 در ماجرای قتل‌های زنجیره‌ای، وزارت اطلاعات را مورد هجمه قرار داده و آن را به شدت تضعیف کرد، در اوایل سال 78 در ماجرای غائله مشکوک کوی دانشگاه به سراغ نیروی انتظامی رفت و این نهاد را به سیبل حملات خود قرار داد، در همان سال بازی ترور حجاریان آن هم توسط سعید عسگر که اصلاح طلبان سعی داشتند وی را یکی از فعالان بسیج نشان دهند جهت تخطئه نیروهای بسیج و سپاه و پروژه نوارسازان جهت تخریب وجهه نیروهای حزب اللهی همگی با دو هدف «حمله به نیروهای مومن و وفادار به انقلاب»و «تخریب نهادهای وابسته به نظام» صورت گرفته بود.

این فعال دانشجویی تصریح کرد: تلاش علیه انقلابیون، آن هم به وسیله حادثه اسیدپاشی در اصفهان در حالی صورت می‌گیرد که رهبری در تیرماه امسال در دیدار مسئولان نظام با آینده‌نگری نسبت به این‌گونه اقدامات تأکید می‌کنند «من می‌بینم در صحنه سیاسی کشور؛ با شعار اعتدال، با شعار پرهیز از افراط، سعی می‌کنند جریان مؤمن را کنار بزنند.»

وی گفت: به نظر می‌رسد جریانی خاصی در وهله اول و مهمترین هدف به دنبال منزوی کردن نیروهای انقلابی هستند و قصد دارند با این اقدامات این جبهه را به مسائلی از این دست مشغول کرده تا از مطالبات اساسی خود بالاخص بحث سیاست خارجی کوتاهی کرده و یا دیگر جامعه به سخنان آن‌ها اهمیتی ندهند و با دید اتهام به آن‌ها بنگرند.

رمضان‌زاده تاکید کرد: از اهداف دیگر این جریان می‌توان به تخریب مجلس اصولگرا جهت بهره‌برداری در انتخابات آینده اشاره کرد.

وی افزود: علاوه بر این ظاهرا «مقابله با قوانین اسلامی- اخلاقی» و  «هزینه‌زایی برای نظام و فشار به حاکمیت اسلامی» هم در این بازی تبلیغاتی، رسانه‌ای پیش‌بینی شده‌است به شکلی که این جریان تلاش دارد تا با به راه انداختن اینگونه فضاسازی‌های هدفمند، چهره حاکمیت را نزد افکار عمومی داخل و خارج از کشور مخدوش کرده و هزینه‌هایی را بر دوش نظام تحمیل کند.

این فعال دانشجویی در خاتمه تاکید کرد: قوه قضائیه باید با برخورد با جنایت‌کاران این حادثه حکمی در خور آنها صادر کند و به هیچ وجه به چنین افرادی رحم نکند. البته باید با کسانی که از این جریان سوء استفاده هم می‌کنند و می‌خواهند چهره افراد مومن را خدشه‌دار کنند هم برخوردی جدی صورت گیرد.
انتهای پیام/
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها