امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۱۵:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 121051
تاریخ انتشار: ۳ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
انوشیروان محسنی‌بندپی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، با اشاره به اینکه افراد فاقد بیمه همچنان می‌توانند با مراجعه به سامانه الکترونیکی بیمه ...

انوشیروان محسنی‌بندپی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، با اشاره به اینکه افراد فاقد بیمه همچنان می‌توانند با مراجعه به سامانه الکترونیکی بیمه سلامت همگانی مشخصات خود را جهت پوشش بیمه سلامت ثبت کنند، گفت: بالغ بر 7 میلیون و 500 هزار نفر در این سامانه ثبت‌نام کرده‌اند.

وی تصریح کرد: سازمان بیمه سلامت طبق زمان‌بندی پیش‌بینی شده و با هماهنگی دفاتر پیشخوان، دفترچه‌های بیمه‌های سلامت را چاپ و در اختیار متقاضیان قرار داده است.

محسنی‌بندپی با بیان اینکه به زودی داروهای جدیدی تحت پوشش بیمه‌ها قرار خواهند گرفت، گفت: دولت یازدهم توجه ویژه‌ای را به مقوله سلامت داشته و دارد و در این زمینه نیز اعتبارات خوبی پیش‌بینی کرده است لذا پوشش دادن داروهای جدید از برنامه‌های حوزه سلامت است.

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران خاطرنشان کرد: در آینده نزدیک در خصوص اجباری شدن افراد برای داشتن دفترچه بیمه سلامت تصمیم‌گیری می‌شود چرا که دولت اعتقاد دارد باید تمام افراد جامعه دفترچه بیمه داشته باشند و به همین دلیل در این خصوص به زودی تصمیم‌گیری نهایی می‌شود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها