امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۶:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 121059
تاریخ انتشار: ۳ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 35
به گزارش گروه آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در متن پیام تسلیت سازمان بسیج فرهنگیان در رابطه با شهادت معلم شهید رضا سرگزی آمده ...

به گزارش گروه آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در متن پیام تسلیت سازمان بسیج فرهنگیان در رابطه با شهادت معلم شهید رضا سرگزی آمده است: «بار دیگر دستان پلید استکبار و عوامل صهیونیستی آنان جامعه فرهنگیان را از فیض وجود یکی دیگر از معلمین جوان کشور محروم نمود.

بی تردید ترور معلمی دلسوز نشانه ورشکستگی خود خواهان و سلطه جویان بین المللی است که با آگاهی از هزیمت خود در برابر پیشرفت های علمی سیاسی و اقتصادی کشور ما به انتقام جویی از ملت ایران روی آورده اند.آنان به درستی دریافته اند که علم و آگاهی مانع اصلی پیشبرد مقاصدشان است و لذا باید با معلم برخورد کنند و از آگاهی بخشی جامعه جلوگیری نمایند.

سازمان بسیج فرهنگیان ضمن محکوم نمودن این اقدام تروریستی و ناجوانمردانه شهادت معلم فرهیخته شهیدجواد نوروزی را به خانواده آن عزیز، جامعه فرهنگیان و مردم قدر شناس ایران اسلامی تبریک و تسلیت عرض کرده و برای آن شهید والا مقام از درگاه ایزد منان علو درجات را مسألت می نماید.»
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها