امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۱:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12107
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۵۶
تعداد بازدید: 164
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محسن رضایی کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری امروز (دوشنبه) در ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محسن رضایی کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری امروز (دوشنبه) در حاشیه حضورش در اتاق بازرگانی در جمع خبرنگاران و در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه آیا در کابینه خود از نیروهای اصلاح‌طلب هم استفاده می‌کنید، اظهار داشت: ما به دنبال این هستیم که دولت اقتصاد را تشکیل دهیم و برای این دولت نیاز به نیروهای کارآمد داریم.

وی افزود: ما نیازمند نیروهایی هستیم که نظام و رهبری را قبول داشته باشند، لذا بنده فارغ از گرایشات سیاسی، نیروهای خود را برای دولت آینده انتخاب می‌کنم.

این کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در پاسخ به سؤالی در مورد اختیارات رئیس جمهور گفت: در همه دولت‌ها، در مورد اختیار رئیس جمهور ایراد وجود داشت و این موضوع هیچگاه به جایی نرسید.

رضایی ادامه داد: در دولت آقای خاتمی لوایح دو قلو مطرح شد و در 7 الی 8 ماه اخیر هم برخی ابهامات در مورد اختیارات رئیس جمهور مطرح شده است که ما می‌خواهیم برای همیشه این موضوع را تمام کنیم.

رضایی تاکید کرد:‌البته ما برای حل این مسئله از طریق قانون و سیاست‌هایی که رهبر انقلاب آن را تاکید می‌کنند، ورود خواهیم کرد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در پاسخ به سؤالی درباره اظهار نظرش در زمینه خروج سپاه از اقتصاد اظهار داشت: سپاه در شرایطی وارد مسائل اقتصادی شد که پیمانکاری وجود نداشت و سپاه کارهای بزرگی هم انجام داد، اما ما می‌خواهیم بر اساس اصل 44 عمل کنیم و دست نیروهای نظامی و دولتی را از اقتصاد بیرون بیاوریم و اقتصاد را در اختیار مردم بگذاریم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها