امروز : جمعه ۳۰ تیر ۱۳۹۶ - 2017 July 21
۲۱:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 121084
تاریخ انتشار: ۳ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 10
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اتحادیه اروپا روز جمعه اعلام کرد که اقدامات محدودکننده علیه روسیه را حفظ می‌کند و آنها را

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اتحادیه اروپا روز جمعه اعلام کرد که اقدامات محدودکننده علیه روسیه را حفظ می‌کند و آنها را تنها بر اساس ارزیابی‌ها از شرایط اوکراین مورد بازنگری قرار خواهد داد.
خبرگزاری روسی ریانووستی بخش‌هایی از بیانه شورای اروپا را نقل کرده و نوشته است: «شورای اروپا تصمیمات پیشین محدودکننده علیه روسیه را بازخوانی کرد. این اقدامات با شرایط اوکراین هماهنگ خواهد شد تا شرایط در مسیر مورد نظر تغییر کند.»
پس از بحران اوکراین، اتحادیه اروپا و ایالات متحده تحریم‌های متعددی را علیه مسکو وضع کرده‌اند. در آخرین دور از تحریم‌ها صنایع دفاعی و انرژی روسیه و تعدادی از بانک‌های این کشور هدف تدابیر محدودکننده قرار گرفته‌اند.
مقامات بلندپایه روس مستمرا اتهام دخالت در امور داخلی اوکراین را رد کرده‌اند و تحریم‌های ضد روسی را غیرقانونی و غیرموثر خوانده‌اند.
بحران در اوکراین پس از سرنگونی دولت قانونی ویکتور یانوکویچ توسط طرفداران غرب در کی‌یف آغاز شد و به جدایی شبه‌جزیره کریمه از اوکراین انجامید.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار