امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۰۳:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 121086
تاریخ انتشار: ۳ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در شرایطی که آنچه ائتلاف بین‌المللی خوانده می‌شود، به داعش حمله می‌کند، ایران در حال دست

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در شرایطی که آنچه ائتلاف بین‌المللی خوانده می‌شود، به داعش حمله می‌کند، ایران در حال دست یافتن به پیروزی‌های الهی در خاورمیانه است.
وبگاه لبنانی «اکنون»، ضمن اشاره به این مطلب در گزارش خود به قلم «حنین غدار» که با عکسی از سردار قاسم سلیمانی منتشر شده است، تصریح کرد: واضح‌ترین پیروزی ایران در خاورمیانه در یمن بوده است اما پیروزی‌های آشکارتری نیز در عراق، سوریه و لبنان پیش روی ایران است.»
بنابر ادعای غدار، دولت اوباما اگرچه شاهد این روند بوده، اما ظاهرا این پیروزی‌ها را مخالف منافع خود در خاورمیانه ندانسته است. منافع منطقه‌ای ایران به شکل عجیبی با اهداف آمریکا در تناقض نیست.
نوشته‌ غدار کاملا رنگ و بوی ضدایرانی دارد اما وی با وجود تلاش برای سیاه‌نمایی روند موفقیت‌های جمهوری اسلامی ایران در عرصه خاورمیانه و انتقاد از بی‌اعتنایی واشنگتن به این موفقیت‌ها، نتوانسته از اعتراف به پیروزی‌های جمهوری اسلامی فرار کند.
وی ضمن اذعان به اینکه کاهش قیمت جهانی نفت جنگ نرم اقتصادی علیه جمهوری اسلامی ایران است، آن را در درازمدت موثر اما ناکافی دانسته و سوال کرده است: «چرا باید به ایران فرصت دهیم تا قدرت پیدا کند و سپس با این جنگ نفتی مقابله کند؟»
انتهای پیام/  
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها