امروز : دوشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 26
۰۰:۰۷
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12114
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۵۶
تعداد بازدید: 107
حجت‌‌الاسلام‌ و المسلمین‌ محمود رضا جمشیدی عضو شورای مرکزی جامعه مدرسین در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری ...

حجت‌‌الاسلام‌ و المسلمین‌ محمود رضا جمشیدی عضو شورای مرکزی جامعه مدرسین در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: باتوجه به آرایش جدید انتخابات آتی در جلسه عصر روز جمعه جامعه مدرسین قرار شد برخلاف تصمیم قبلی به طور مصداقی به انتخابات ورود داشته باشیم.
 
وی تصریح کرد: در این راستا قرار شد روز شنبه جلسه‌ای برگزار شود که در نهایت در جلسه فوق‌العاده‌ای که برگزار شد اکثر اعضای جامعه مدرسین تصمیم گرفتند به طور مصداقی از آقای ولایتی حمایت داشته باشند.
 
جمشیدی همچنین تصریح کرد: البته طبق قانون داخلی نهاد برای اعلام رسمی نظر جامعه مدرسین باید 2.3 اعضا در جلسه حاضر و نظر رسمی خود را اعلام کنند که به دلیل برخی مسائل از جمله کهولت سن، بیماری و البته عضویت چندتن از مراجع در این نهاد عدد 2.3 در جلسات احراز نمی‌شود بنابراین باید گفت حمایت مصداقی از آقای ولایتی نظر اکثر اعضای جامعه مدرسین است نه نهاد.
 
این عضو جامعه مدرسین در پایان تاکید کرد: این شیوه اعلام نظر درباره ورود مصداقی به انتخابات در سال 88 نیز اجرا شد که در جلسه فوق‌العاده اخیر نیز همان رویه قبلی در نظر گرفته شد.
 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار