امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۰:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 121163
تاریخ انتشار: ۳ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۴۱
تعداد بازدید: 23
حجت‌الاسلام سید محمد غروی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از برگزاری جلسه شورای ...

حجت‌الاسلام سید محمد غروی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از برگزاری جلسه شورای مرکزی جامعه مدرسین با حضور آیت‌الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضائیه خبر داد و اظهار داشت:‌ در این جلسه که با حضور اعضای شورای مرکزی و در غیاب آیت‌الله یزدی تشکیل شد،‌ آیت‌الله آملی لاریجانی گزارش کلی از وضعیت و مسائل دستگاه قضایی و کارهای انجام شده در این دستگاه و همچنین موانع این مسیر ارائه کردند.

غروی افزود: در این جلسه درباره بخش‌هایی که حوزه علمیه می‌تواند به دستگاه قضایی در پرورش قضات کمک کند نیز بحث و تبادل نظر صورت گرفت.
 
این عضو جامعه مدرسین تصریح کرد: اعضای جامعه مدرسین همچنین با توجه به نقش آیت‌الله آملی لاریجانی در فتنه 88 و نیز برخورد روشن و صریح ایشان با فتنه‌گران از رئیس قوه قضائیه تقدیر کردند.
 
وی افزود: جامعه مدرسین از عملکرد کلی دستگاه قضائی تقدیر و تشکر کرد که این امر البته به معنای عدم وجود نقص و کمبود نیست.

غروی خاطرنشان کرد: با توجه به ارتحال مرحوم آیت‌الله مهدوی‌کنی ضمن تجلیل از شخصیت ایشان قرار شد روز سه‌شنبه از سوی جامعه مدرسین در مسجد اعظم قم مراسم بزرگداشتی برگزار شود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها