امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۳:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 121174
تاریخ انتشار: ۳ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۴۱
تعداد بازدید: 189
احمد شریعتی امروز در گفت‌‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان با بیان اینکه ما در همه امور و حالت‌ها مدافع مردم هستیم، اظهار داشت: شورای اسلامی شهر اسلامی ...

احمد شریعتی امروز در گفت‌‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان با بیان اینکه ما در همه امور و حالت‌ها مدافع مردم هستیم، اظهار داشت: شورای اسلامی شهر اسلامی دیرتر به مسئله اسیدپاشی ورود پیدا کرد تا سنجیده عمل کند و همه ابعاد و جهت‌ها و واقعیت‌های قضیه روشن شود و معتقدیم برهم زنندگان امنیت روانی جامعه باید در کنار مصوبان حادثه بازخواست و محکوم شوند.

وی تصریح کرد: متأسفانه دست‌هایی پنهان سعی در تقویت اصفهان گریزی و خراب کردن وجهه اصفهان را دارند و این بار هم با سوءاستفاده از این جریان به بدنما کردن اصفهان پرداختند.

شریعتی تأکید کرد: این لطمه زدن به اصفهان ریشه سیاسی و تاریخی دارد و از ارکان نظام و ریاست جمهوری تقاضا داریم این مورد را جدی و مهم در کانون توجه و بررسی قرار دهند.

جوسازی برای تضییع زحمات شورای شهر اصفهان در هفته بهداشت روانی

نائب رئیس شورای شهر اصفهان با اشاره به اینکه اصفهان با توجه به جنایت‌های اخیر و جوسازی‌های صورت گرفته نیاز به امنیت خاطر دارد و در حالی‌ که شورای شهر تلاش بسیاری کرده تا اعتماد سرمایه‌گذاران گردشگری را به این شهر جذب کند، گفت: این دسیسه دشمنان سبب پنبه شدن یک‌شبه بافته‌های ما شده و در هفته بهداشت روانی و در زمانی که اصفهان شور و شادی جشنواره‌های مختلف را پشت سر گذاشته بود، افراد و رسانه‌هایی با شانتاژ و اغواگری تیشه به ریشه امنیت اصفهان زدند و برخی خبرنگارنماها را برای بر هم زدن امنیت مردم اجیر کردند.

وی در ادامه با سپاس از مسئولان عنوان کرد: از هیئت‌های ویژه کشوری و استانی و عزیزان انتظامی و قضایی و اطلاعات تشکر ویژه داریم، ولی شورای اطلاع‌رسانی استان هم باید به‌ موقع ورود پیدا کند و دقیق بررسی و افکار عمومی را اقناع کند تا این جریان سازی‌ها پیش نیاید.

شریعتی در پایان خاطرنشان کرد: از کمیته‌های مطبوعاتی و تشکل‌های صنفی مطبوعات و اداره ارشاد هم انتظار می‌رود در جذب و گزینش خبرنگاران کم‌سواد و بی‌تجربه و غیرحرفه‌ای و غیرمتخصص در موارد حساس این‌چنینی خودداری کنند و در کنار بومی‌سازی شبکه‌های اجتماعی کنترل بیشتری بر سایت‌ها و مجوز فعالیت‌های رسانه‌ای داشته باشند.

انتهای پیام/63036/ن۴۰

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها