امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۲۲:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 121175
تاریخ انتشار: ۳ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۴۱
تعداد بازدید: 20
به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌ ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی در بیانیه ای خبر از برکناری شماری از فرماندهان لشکرها ، ...

به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌ ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی در بیانیه ای خبر از برکناری شماری از فرماندهان لشکرها ، گردان ها و واحدهای نظامی شرکت کننده در تجاوز اخیر به نوار غزه داد که در میان آن ها فرمانده لشکر چتربازان ارتش رژیم صهیونیستی که شکست سختی از مقاومت اسلامی فلسطین در منطقه شرق خانیونس متحمل شد نیز به چشم می خورد .

روزنامه صهیونیستی معاریو با اعلام این خبر افزود : ریاست ستاد مشترک تصمیم گرفته است پنج فرمانده ارشد و عالی رتبه لشکرهای (چتربازان ، جفعاتی ، ناحال ، کفیر و زرهی) را که از مهم ترین لشکرهای ارتش صهیونیستی محسوب می شوند از کار برکنار کرده و افراد دیگری را به جای آن ها منصوب کند .

علاوه بر الیعازر تولیدانو فرمانده لشکر چتربازان ، عوفر فینتر فرمانده لشکر تک آور جفعاتی که حوزه عملیاتی اش در منطقه رفح در جنوب نوارغزه قرار داشت ، نیز برکنار شد . هدار گولدن نظامی مفقود شده صهیونیست یکی از پرسنل این لشکر بود .

عاموس هکوهین فرمانده لشکر ناحال که در مناطق بیت حانون و بیت لاهیا در شمال نوارغزه فعالیت می کرد نیز برکنار شد تا به ایشر بن لولو فرمانده لشکر کفیر که با سردرگمی خاصی در کرانه باختری در جستجوی سه نظامی مفقود شده در الخلیل بود ، بپیوندد .

همچنین چند فرمانده از گردان های زرهی ارتش رژیم صهیونیستی نیز به دلیل همین ناکامی جایگاه خود را در واحدهای خود به افرادی دیگری دادند .

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها