امروز : یکشنبه ۴ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 24
۰۱:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 121179
تاریخ انتشار: ۳ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۴۱
تعداد بازدید: 62
شهیندخت مولاوردی در گفت و گو با خبرنگار جامعه فارس با اشاره به تذکر 12 نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مورد حمایت معاونت امور زنان ریاست جمهوری ...

شهیندخت مولاوردی در گفت و گو با خبرنگار جامعه فارس با اشاره به تذکر 12 نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مورد حمایت معاونت امور زنان ریاست جمهوری از ویژه‌نامه نشریه بیست ساله‌ها گفت: این ویژه‌نامه، برای نشریه بیست ساله‌ها بود که به مناسبت روز ملی دختر منتشر شد و مجموعه مباحث حوزه زنان را مد نظر قرار داده بود.

وی ادامه داد: این ویژه نامه با حضور افراد، شخصیت‌های مختلف و فعالان و روزنامه‌ نگاران فعال در حوزه زنان و خانواده منتشر شد که در آن با تعدادی از نمایندگان مجلس و معاون حقوقی رئیس جمهور نیز صحبت شده بود.

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده افزود: موضوع زیر سؤال بردن احکام اسلام در این نشریه ابتدا توسط گزارشی که در یکی از رسانه‌ها منتشر شده بود مطرح شد و من نمیدانم افرادی که به بنده یا به رئیس جمهور تذکر دادند این نشریه را مطالعه کرده اند یا تنها بر اساس آن گزارش اظهار نظر کرده اند.

مولاوردی تصریح کرد: این موضوع اتهام بزرگی است که به معاونت امور زنان ریاست جمهوری نسبت داده شده است و من از تذکر دهندگان می‌خواهم اگر مستنداتی در این زمینه دارند ارائه دهند و ما نیز طی روز‌های آینده توضیحاتی را برای تنویر افکار عمومی ارائه می‌دهیم.

وی ادامه داد: هدف این نشریه به هیچ وجه زیر سؤال بردن اصول اسلام نبوده است و از طرفی این نشریه بر روی کیوسک‌ نیز به فروش نرسید و تنها برای مسئولان و سیاستگذاران بود تا در جریان ملزومات جامعه قرار گیرند و متوجه شوند در چه زمینه‌هایی نیاز به بررسی و قانونگذاری داریم.

مولاوردی افزود: ما در این زمینه توضیحات خود را داریم و در صورت نیاز آنها را ارائه می‌دهیم.

به گزارش فارس، چهارشنبه هفته گذشته 12 نفر از نمایندگان مجلس در خصوص عملکرد معاونت امور زنان ریاست جمهوری در حمایت از نشریه‌ای که اصول اسلام را زیر سؤال برده است به رئیس جمهور تذکر کتبی دادند.

همچنین نشریه «سلام بر دختران ایران زمین» ویژه نامه نشریه بیست ساله‌ها بود که شهریور سال جاری به مناسبت روز میلاد حضرت معصومه(س) و روز ملی دختر با همکاری معاونت امور زنان ریاست جمهوری منتشر شد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها