امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۷:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12118
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۵۶
تعداد بازدید: 167
رضا روستا آزاد رئیس دانشگاه صنعتی شریف در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،گفت: امام خمینی(ره) ویژگی‌های ...

رضا روستا آزاد رئیس دانشگاه صنعتی شریف در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،گفت: امام خمینی(ره) ویژگی‌های بارزی داشتند که مرور ویژگی‌های رفتاری ایشان و ترویج آن می‌تواند به روند آرام انتخابات نیز کمک کند.

وی افزود: امام خمینی(ره) اهل حرام و حلال بود و از طریق احکام فقهی نهضت خود را پیش می‌برد.

روستا آزاد اظهار داشت: امام خمینی(ره) قادر به استکبار ستیزی بود و ما باید بسیاری از این خصلت‌ها را به خود یاد آور شویم و به آنها تمسک داشته باشیم تا شاهد تفاوت‌های جدی در عرصه‌های مختلف اجتماع باشیم.

رئیس دانشگاه صنعتی شریف با اشاره به تاثیر عمل به فرمایشات و الگوگیری از خصلت‌های امام خمینی(ره)، عنوان کرد: اگر خصلت‌های امام خمینی(ره) در میان مسئولان بیش از پیش رعایت شود به بدنه جامعه نیز نفوذ می‌یابد.

روستاآزاد الگوبرداری از خصلت‌های امام و عمل به آن را در آرام بودن روند انتخابات تاثیرگذار دانست و اضافه کرد: کاندیداهای یازدهمین دوره ریاست جمهوری می‌توانند با رفتار برادرانه، عطوفت و سعه صدر فضای صمیمی را در جامعه حاکم کنند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار