امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۴:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 121186
تاریخ انتشار: ۳ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۵۱
تعداد بازدید: 127
«ماه چهره خلیلی» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; درباره انتشار نامش در میان بازیگران مجموعه «پازل» گفت: ...

«ماه چهره خلیلی» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; درباره انتشار نامش در میان بازیگران مجموعه «پازل» گفت: همان زمان پیش تولید اثر به این دلیل که من به زبان انگلیسی تسلط دارم نقشی را پیشنهاد دادند، اما قرار شد تا فیلم نامه کامل را به من بدهند تا بخوانم. از این موضوع مدتی گذشت و خبری از فیلمنامه نشد و من هم به دلیل مشغله کاری که آن زمان در سریال «گذر از رنج ها» بازی می کردم، فرصت پیگیری نداشتم. بعدها در لیست عوامل سریال دیدم که در رسانه‌ها نام من هم به عنوان بازیگر هست، اما در تیتراژ اسمم حذف شده بود. 

بازیگر سریال در حال ضبط «گذر از رنج ها» به کارگردانی فریدون حسن پور در این باره ادامه داد: قصه گذر از رنج ها حدود 80سال را روایت می کند از زمان زمان رضا شاه تا اوایل انقلاب و قرار بر این است تا این سریال 40 قسمتی در دهه فجر امسال به صورت شبانه روی آنتن برود.

وی ادامه داد: من در این سریال نقش زنی را بازی می کنم که از سنین جوانی خودش تا جوانی فرزندانش را خواهیم دید. به همین خاطر هم می‌بایست که در 3 مرحله گریم می‌شدم. جوانی میانسالی و پیری و نقش مقابلم را پیام دهکردی و پژمان بازغی ایفا می‌کنند.

 

وی اظهارداشت: در ابتدا قرار بر این بود که ماه رمضان پخش داشته باشیم، اما بعد از مدتی اعلام کردند که پخش به تعویق افتاده و ما هم که دیدیم فرصت مان بیشتر شده با تمرکز بیشتری به تصویربرداری پرداختیم.

وی درباره پایان ضبط این مجموعه تلویزیونی گفت: هنوز تصویربرداری مان تمام نشده و بخش هایی که مربوط به فینال هست را ضبط نکردیم. طبق شنیده هایم قرار بر این است تا قسمت‌های پایانی سریال را در خارج از کشور جلوی دوربین ببریم.

بازیگر مجموعه تلویزیونی «در چشم باد» در مورد انتخاب نقش‌هایش افزود: اصولا به بازی در آثار تاریخی علاقه بسیاری دارم، اما خب این دلیل نمی شود تا اینکه تمام نقش‌هایی که بازی می‌کنم همگی تاریخی باشند و مدام به من این دست نقش‌ها پیشنهاد شود. خودم بازی در آثار تاریخی را خیلی دوست داشتم و این اتفاق برایم افتاد.

وی ادامه داد: معمولا پیشنهادهای نقش های تاریخی در یک برهه از زمان به بازیگر داده می‌شود و ممکن هم هست در همان سریال‌ها بازیگر را به تکرار بیندازد.

او ضمن اشاره به تفاوت در نقش هایش در عین اینکه همگی تاریخی بودند، افزود: من از «در چشم باد» بازی در تلویزیون را آغاز کردم که در زمان رضا شاه اتفاق می‌افتاد و بعد از آن در سریال «مختارنامه» که کاری مذهبی بود نقش یک زن عرب را داشتم. در ادامه «کلاه پهلوی» را در نقش یک زن انگلیسی بازی کردم که همگی اینها با هم چه در کلیت قصه و چه در خود نقش بسیار متفاوت است.

وی درباره تفاوت های نقش خود در سریال گذر از رنج ها ادامه داد: قصه این سریال درباره خان‌هایی است که در شمال کشور زندگی می کنند. من هم در این سریال در نقش عروس یکی از همین خان های سرشناس بازی می کنم.

بازیگر سریال «کلاه پهلوی» در ادامه بیان داشت: ترجیح خودم در این سالها این بوده که در نقش های متفاوتی حضور داشته باشم و حتی اگر نقشی بوده که مرا به یاد کار قبلی ام می انداخته آن را نپذیرفتم چراکه اصلا دوست ندارم تا به تکرار بیفتم به همین خاطر در انتخاب هایم دقت بالایی دارم.

وی تصریح کرد: اصولا کم کاری را ترجیح می دهم تا ایفای چندین نقش مشابه که شاید اصلا دوستشان هم ندارم. همیشه برای قبول هر پیشنهادی باید اول نقش را دوست داشته باشم تا ایفایش را بپذیرم و به صرف اینکه فقط سر کار بروم هر نقشی را قبول نمی کنم، اما در کل کارهای تاریخی جایگاه ویژه ای برایم دارند.

خلیلی که در جشنواره سال گذشته فیلم «رنج و سرمستی» به کارگردانی جهانگیر الماسی را بازی کرده بود، در این باره اظهار داشت: در ایام جشنواره حواشی بسیاری پیرامون این فیلم بود، اما در حال حاضر خبر جدیدی از این فیلم و زمان اکرانش ندارم.

وی درباره نقش خود در این اثر گفت: بازی در این نقش از همان ابتدا برایم سخت بود چرا که برای ایفایش باید فشار روحی و جسمی بالایی را متحمل می شدم. اتفاق هایی که برای این زن در خلال فیلم می‌افتد کاملا مهر صحت روی حرف‌هایم می‌زند.

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها