امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۱۹:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12121
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۵۶
تعداد بازدید: 88
سید علی‌محمد بزرگواری، نماینده مردم کهگیلویه در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به فرارسیدن سالروز ...

سید علی‌محمد بزرگواری، نماینده مردم کهگیلویه در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به فرارسیدن سالروز رحلت امام خمینی (ره) گفت: تأسیس و تشکیل نظام اسلامی و مجموعه‌های آن برخواسته از تفکر امام است و تشکیل این نظام عملیاتی شدن تفکرات و اندیشه‌های، بنیانگذار انقلاب را نشان می‌دهد و کسانی هم که می‌خواهند در این نظام خدمت بی‌منت به مردم داشته باشند باید با عنایت به تفکرات و اندیشه‌های امام در عرصه حضور پیدا کنند.

وی افزود: یکی از مهمترین مسائلی که امام (ره) بر آن تأکید داشتند موضوع انتخابات بود. ایشان هم بر حضور پرشور و گسترده مردم  پای صندوق‌های رأی تأکید می‌کردند و هم اینکه عنوان می‌کردند منتخبین مردم چه در انتخابات مجلس و چه در انتخابات ریاست‌جمهوری باید رفتاری صادقانه با مردم داشته باشند.

نماینده مردم بهمئی در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: امام عنوان کردند که منتخب مردم باید ضمن داشتن صداقت و صراحت رابطه‌ای صمیمانه با مردم داشته باشد و مناسبت است تا کاندیداهای ما با صداقت وارد میدان شوند و علاوه بر این به دفاع از صلابت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران بپردازند.

بزرگواری خاطرنشان کرد: کاندیداها باید صداقت، صراحت و صلابت کارگزار نظام جمهوری اسلامی را به نمایش بگذارند و علاوه بر داشتن یک رفتار صادقانه، رابطه‌ای صمیمانه با مردم و کسانی که به آنها رأی می‌دهند داشته باشند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها