امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۳:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 121250
تاریخ انتشار: ۳ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۴۱
تعداد بازدید: 71
نظر به فرارسیدن زمان انتخابات پارلمانی در بحرین (اوایل آبان) و دعوت رژیم آل خلیفه از همه اقشار این کشور برای شرکت در آن و مخالفت انقلابیون بحرینی، ...

نظر به فرارسیدن زمان انتخابات پارلمانی در بحرین (اوایل آبان) و دعوت رژیم آل خلیفه از همه اقشار این کشور برای شرکت در آن و مخالفت انقلابیون بحرینی، گروه بین الملل و سیاست خارجی < strong>پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; بنا دارد با حضور چند تن از رهبران گروههای معارض بحرینی کنفرانسی خبری پیرامون این انتخابات و روندهای آن برگزار نماید.

در این نشست به سوالات خبرنگاران در خصوص دلایل تصمیم رژیم آل خلیفه برای برگزاری انتخابات پارلمانی و چرایی مخالفت انقلابیون بحرینی و همچنین برنامه های آنان برای انتخابات پاسخ داده خواهد شد.

این رویداد خبری ساعت 10:30 صبح روز یکشنبه (فردا) در محل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; طبقه هفتم سالن کنفرانس برگزار می شود.

حضور خبرنگاران و عکاسان سایر رسانه ها در این کنفرانس خبری با ارائه کارت خبرنگاری بلامانع است. علاقمندان برای پوشش خبری این رویداد جهت هماهنگی های بیشتر می توانند با شماره تماس 02142082317 آقای الهی تماس حاصل فرمایند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها