امروز : یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 19
۰۹:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 121253
تاریخ انتشار: ۳ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۴۱
تعداد بازدید: 96
به گزارش خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حمید درخشان درنشست خبری پیش از دیدار تیم‌های پرسپولیس و راه‌آهن اظهار داشت: فرا رسیدن ماه ...

به گزارش خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حمید درخشان درنشست خبری پیش از دیدار تیم‌های پرسپولیس و راه‌آهن اظهار داشت: فرا رسیدن ماه محرم را به همه تسلیت می‌گویم. در مورد بازی باید بگویم که تیم حریف بازیکنان و کادرفنی خوبی دارد فکر می‌کنم بازی خوبی از طرف هر دو تیم انجام می‌شود البته بلاتکلیف هستیم زیرا مشخص نیست بازی کجا برگزار می‌شود نمی‌دانیم بازی در تختی یا آزادی برگزار می‌شود تا جایی که یادم هست توافق کردیم که در آزادی بازی کنیم زیرا به نفع فوتبال و هر دو تیم است.

وی افزود: برخی بازیکنان ما رسیدند اما همه چیز 50 - 50 است و پزشکان باید نظر بدهند. محمد نوری و هادی نوروزی مشکل دارند اما دغاغله و رضا نوروزی به بازی ها نمی رسند اما دکتر در مورد هادی و نوری قول داده برسند.

درخشان افزود: ما بازیکن نداریم که از جوان‌تر ها استفاده می‌کنیم و می‌خواهیم ببینیم که می‌توانند به تیم کمک کنند یا خیر. باید جایی از آنها استفاده شود که ببینیم می‌توانند خود را نشان دهند یا خیر و می‌توانیم در آینده بیشتر در مورد آنها صحبت کنیم.

سرمربی پرسپولیس در مورد نیمکت نشینی صادقیان تصریح کرد: بازیکن بزرگ باید همیشه آماده باشد که به تیم کمک کند فکر می‌کنم آمادگی او این قدر کامل نبوده که 90 دقیقه بازی کند. در هفته های گذشته خوب تمرین کرد و این جای خوشحالی است که پیام خود را بیشتر آماده می‌کند. امیدوارم او را بیشتر آماده کنیم. اگر بازیکنی از اول در ترکیب قرار نمی‌گیرد به خاطر دور بودن از شرایط آرمانی است و هیچ چیز دیگری نیست.

وی در مورد اینکه چقدر به قهرمانی در جام حذفی امیدوار است گفت: در لیگ هم فاصله آنچنانی نداریم که حریفان را بگیریم با تمام قوا سعی می کنیم در لیگ و جام حذفی شرکت کنیم. بازیکنان محروم و مصدوم ما را عذاب می دهد. اگر بازیکنان مصدومان برسند فکر می کنم می‌توانیم برای قهرمانی تلاش کنیم.

درخشان در خصوص حضور پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا تصریح کرد: هم ما هماهنگ کردیم و هم خواسته ما از سازمان لیگ این است که به ما اجازه بدهند نیروهای بیشتری برای تیم خود جذب کنیم زیرا لیگ قهرمانان آسیا را در پیش داریم. هر تیمی که در آسیا شرکت کند حکم تیم ملی را دارد. سعی می کنیم بازیکن بیشتر و حتی کمکی بگیریم. فکر می کنم سازمان لیگ هم موافقت کرده و با مطرح کردن این موضوع این شانس را بدهند که تیم‌ها با قدرت بیشتری در لیگ قهرمانان آسیا شرکت کنند.
انتهای پیام/ی
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها