امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۶:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 121284
تاریخ انتشار: ۴ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 43
مهناز بهمنی نماینده مردم سراب در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به حادثه اسیدپاشی اخیر ...

مهناز بهمنی نماینده مردم سراب در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به حادثه اسیدپاشی اخیر زنان در اصفهان اظهار داشت: انتظار همگان است که به حادثه اسیدپاشی اخیر زنان در اصفهان بیشتر از گذشته پرداخت شود، چرا که در شأن نظام جمهوری اسلامی ایران نیست که زنان، در آن از امنیت برخوردار نباشند.

وی با بیان اینکه زنان و مردان در ایران از حقوق برابر برخوردارند، افزود: همواره در همه جا دم از برابری حقوق میان زنان و مردان می‌زنیم و جا دارد که در کشور جمهوری اسلامی ایران بیشتر از کشورهای دیگر به مقام و جاه و منزلت زن بیشتر ارزشگذاری شود.

عضو فراکسیون زنان و خانواده مجلس ضمن محکومیت شدید حادثه اسیدپاشی در اصفهان تصریح کرد: این عمل شنیعی که علناً در شهر اصفهان اتفاق افتاد را به شدت محکوم می‌کنیم و از قوای سه‌‌گانه درخواست داریم که در اسرع وقت رسیدگی به این موضوع را جزو اولویت کار خود قرار دهند و عوامل آن را شناسایی کند.

وی ادامه داد: شناسایی این افراد مشخص می‌کند که چه کسانی هستند که می‌خواهند امنیت زنان در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را زیر سؤال ببرند.

بهمنی با بیان اینکه عوامل حادثه اسیدپاشی در اصفهان باید در ملأ عام به اشد مجازات برسند، اضافه کرد: یقینا معتقدیم که بیگانگان به دلیل اینکه بخواهند چهره نظام مقدس جمهوری اسلامی را خدشه‌دار کنند، در این مسئله دست داشته‌اند و به آن دامن می‌زنند.

نماینده سراب در پایان یادآور شد: از تمام دستگاه‌ها و وزارتخانه‌های ذیربط از جمله وزارت کشور، اطلاعات و دادگستری که در رأس رسیدگی به این حادثه قرار دارند، رسیدگی به این موضوع را خواستاریم.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار