امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۹:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 121297
تاریخ انتشار: ۴ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 109
حمیدرضا دشتبان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خلیل آباد در حاشیه اجرای حکم قصاص نفس در شهر کندر اظهار کرد: در راستای احکام قاطع و سریع توسط قوه ...

حمیدرضا دشتبان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خلیل آباد در حاشیه اجرای حکم قصاص نفس در شهر کندر اظهار کرد: در راستای احکام قاطع و سریع توسط قوه قضائیه حکم قصاص نفس فردی با هویت «م ـ س» که در یک سال و نیم پیش مرتکب قتل عمد شده بود به مرحله اجرا رسیده بود که امروز اولیای دم در صحنه اجرای حکم فرد قاتل را بخشیدند.

وی با بیان اینکه فرد قاتل سابقه دزدی هم داشته است، افزود: مقتول با هویت حسین درخشنده از روستای مهدی‌آباد که از شهرستان کاشمر بوده قصد آمدن به روستای خود را داشته است که در میانه راه فرد مذکور را با عنوان مسافر سوار بر ماشین خود کرده  است.

دادستان خلیل آباد تصریح کرد: فرد قاتل با نقشه از قبل طراحی شده سوار بر ماشین مقتول می‌شود که در بین راه  قصد گرفتن ماشین را از راننده دارد و با توجه به مقاومت مقتول، وی را با ضربات چاقو به قتل می‌رساند.

دشتبان اظهار کرد: طبق آمار بیشترین درصد قتل‌های عمدی متاسفانه ناشی از استفاده از سلاح سرد همچون چاقو است.

* بخشش قاتل به خاطر فرارسیدن محرم

همچنین محمد درخشنده فرزند بزرگ مرحوم حسین درخشنده به خبرنگار فارس گفت: فقط به خاطر اول ماه محرم و امام حسین (ع) قاتل پدر خود را پای چوبه‌دار بخشیدم.

انتهای پیام/70005/صا20/پو3002

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها