امروز : یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 19
۰۲:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 121301
تاریخ انتشار: ۴ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش گروه آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پیام وزیر آموزش و پرورش به مناسبت هفدهمین دوره انتخابات شوراهای دانش‌آموزی پیامی ...

به گزارش گروه آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پیام وزیر آموزش و پرورش به مناسبت هفدهمین دوره انتخابات شوراهای دانش‌آموزی پیامی توسط یک دانش‌آموز در مراسم نمادین هفدهمین انتخابات شوراهای دانش‌آموزی در مدرسه دخترانه متوسطه دوره اول داور واقع در منطقه 7 تهران قرائت شد.

در متن این پیام آمده است: شوراهای دانش‌آموزی از ارکان تأثیرگذار مدارس هستند که با هدف توسعه مهارت‌های فردی و اجتماعی دانش‌آموزان و مشارکت آنان در فعالیت‌های تربیتی و آموزشی فعالیت می‌کنند.

دانش‌آموزان با استعداد و فهیم میهن عزیزمان در طول تاریخ، بارها با شیوه‌های مختلف در عرصه‌های گوناگون نظیر: هشت سال دفاع مقدس، فعالیت‌های اجتماعی و سیاسی چون راهپیمایی‌ها، انتخابات پیشین شوراهای دانش‌آموزی و... حضور پررنگ و با نشاط خود را به اثبات رسانده‌اند و با آرمان‌ها و اهداف والای بنیانگذار انقلاب اسلامی تجدید میثاق کرده‌اند.

بر همین مبنا هفدهمین دوره انتخابات شوراهای دانش‌آموزی در سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی در دولت تدبیر و امید همچون گذشته نماد باشکوهی از الگوی مشارکت اجتماعی و سیاسی دانش‌آموزان در فضایی آزاد با الهام از مبانی نظام تعلیم و تربیت اسلامی  را به نمایش خواهد گذاشت.

این پیام می‌افزاید: فرزندان عزیزم؛ اهداف نظام آموزش و پرورش به‌ویژه در برهه حساس کنونی بدون مشارکت و اراده شما آینده‌سازان محقق نخواهد شد.

دولت تدبیر و امید به داشتن فرزندان لایق و توانمندی چون شما بر خود می‌بالد که با مسئولیت پذیری، مشارکت جویی، کسب مهارت‌های اجتماعی، فراهم نمودن زمینه مساعد برای تبادل تجربه، گفت‌وگو و نقدسازنده، تعامل فکر و اندیشه، تفاهم و همدلی و برقراری ارتباط صحیح و دوسویه با مسئولان مدرسه در پیشبرد اهداف عالیه گام بر می‌دارید.

اطمینان داشته باشید همکاران اینجانب در مدرسه از مدیران تا مربیان و معلمان عزیز نیز در تمامی مراحل انتخابات و تشکیل انجمن‌ها، همراه شما خواهند بود تا زمینه  مشارکت همه جانبه و با نشاط شما، در امور کشور بیش از پیش فراهم شود.

امیدوارم به یاری خداوند تبارک و تعالی و رهبری داهیانه رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) از رهگذر میراث گرانبار خون شهیدان که امروز بر ذهن و زبان همه ملت ایران جاری است، هماره در مسیر اعتدال و شکوفایی، به سمت تعالی حرکت نمایید.

در پایان با عنایت به نبوغ و خلاقیتی که در شما فرزندانم، سراغ دارم، صمیمانه درخواست می کنم که مجدانه در پاسخ به پرسش رئیس جمهور محترم، در آیین آغاز سال تحصیلی جدید مبنی بر چگونگی نگهداری و استفاده از آب های ایران، کوشا بوده و با پاسخ‌های خلاق و کاربردی خود راهگشای مسئولان در حل مشکلات و مسائل کشور باشید.

سعادت و توفیق روز افزون شما عزیزان را از خداوند سبحان مسئلت می‌نمایم.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار