امروز : شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶ - 2017 May 27
۰۹:۰۳
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 121305
تاریخ انتشار: ۴ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 53
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به نقل از مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو) این سه ایستگاه شامل ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به نقل از مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو) این سه ایستگاه شامل (ارم سبز به تعداد 4 دستگاه، استاد معین 2 دستگاه و شیخ الرئیس 5 دستگاه) بوده که از این تعداد فقط عملیات تست و راه اندازی یک دستگاه از دو پله برقی نصب شده ایستگاه استاد معین تا چندروز آینده به اتمام می‌رسد.

با احتساب یازده دستگاه پله برقی نصب شده در سه ایستگاه یاد شده، آمار پله‌های برقی در حال بهره برداری در خط 4 به 149 دستگاه رسید و هیچ ایستگاهی از 19 ایستگاه در حال بهره برداری خط 4 بدون پله برقی نیست.

شهریور جاری نیز تعداد 13 دستگاه پله برقی در خط 4 شامل "نیروی هوایی 6 دستگاه"، "پیروزی2 دستگاه"، "شهرک اکباتان 2دستگاه" و"شادمان 3 دستگاه" نصب، تست و راه اندازی شد.

خط چهار متروی تهران به صورت شرقی - غربی یکی از پر ظرفیت‌ ترین مسیرهای خطوط مترو شهر تهران است؛ این خط به طول 20 کیلومتر با 19 ایستگاه از ارم سبز تا شهید کلاهدوز امتداد و در طول مسیر با خطوط یک،دو،سه و پنج تلاقی دارد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار