امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۹:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 121308
تاریخ انتشار: ۴ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، علی صدرالسادات در مراسم تودیع و معارفه معاون توسعه مدیرییت و منابع وزارت بهداشت گفت: در سال سی‌و پنجم خدمت در ...

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، علی صدرالسادات در مراسم تودیع و معارفه معاون توسعه مدیرییت و منابع وزارت بهداشت گفت: در سال سی‌و پنجم خدمت در دولت هستم و همیشه در حوزه معاونت انسانی فعالیت کرده‌ام این در حالی است که نقش معاونت توسعه و مدیریت در حوزه‌ای که کار تخصصی انجام می‌دهد نقش پشتیبانی دارد.

وی ادامه داد: بنابر این اگر حوزه پشتیبانی به خوبی ایفای نقش نکند ماموریت‌های در انجام دچار نقص می‌شوند بنابر این باید بستری فراهم شود تا ماموریت‌های وزارت بهداشت به خوبی اجرا شوند.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت گفت: فضاسازی لازم را در حوزه منابع انسانی و فیزیکی انجام می‌دهیم تا ماموریت‌ها به خوبی اجرا شوند چرا که نقش حمایتی و تسهیل‌گری داریم و سیاست‌های قبلی را تعقیب می‌کنیم.

صدرالسادات گفت: در خدمت سایر معاونت‌ها خواهیم بود البته با برنامه‌مداری و پاسخگویی مناسب به پیش می‌رویم.

وی گفت: مهمترین ماموریت ما بحث سرمایه نیروی انسانی است که بتوانیم با وجود پتانسیل، محیط با نشاط را در حوزه خدمات و رفاه فراهم کنیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت گفت: اولویت‌ها مشخص می‌شود و بر اساس آن برنامه کوتاه‌مدت طراحی و تقدیم می‌شود و در آینده نیز برنامه‌های میان مدت و بلند مدت برنامه‌ریزی خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها