امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 21
۱۵:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12134
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۷
تعداد بازدید: 91
علی اکبر لبافی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری  فارس «توانا» با اشاره به برگزاری جلسه امروز شورای عالی اشتغال،‌ اظهار داشت: در این جلسه ...

علی اکبر لبافی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری  فارس «توانا» با اشاره به برگزاری جلسه امروز شورای عالی اشتغال،‌ اظهار داشت: در این جلسه گزارش بانک مرکزی ارائه و مقرر شد 43 هزار میلیارد تومان از سوی بانک‌های دولتی و اصل چهل و چهاری به طرح‌های نیمه تمام، توسعه‌ای و نیز طرحهایی که با حداقل ظرفیت تکمیل می‌شوند اختصاص یابد.

معاون توسعه اشتغال و کارآفرینی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه 7 هزار میلیارد تومان بانک‌های تخصصی کشور به اشتغال اختصاص خواهد داد، گفت: همچنین مقرر شد صندوق توسعه ملی 10 هزار میلیارد تومان به طرح‌های اشتغالزا در بخش‌های کشاورزی و صنعت و معدن اختصاص دهد.

وی افزود: در ارتباط با تسهیلات قرض الحسنه میانگین سال‌های گذشته حدود 3 هزار میلیارد تومان بود که امسال سرجمع کل تسهیلات این بخش حدود 5 هزار میلیارد و 100 میلیون تومان است.

معاون وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه از منابع قرض الحسنه بانک‌ها برخی تکالیف قانونی وجود دارد، تصریح کرد: براین اساس 20 درصد باید به افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی، 10 درصد برای بهزیستی با اولویت زنان سرپرست خانوار پرداخت خواهد شد.

لبافی تاکید کرد: باقی مانده این اعتبارات در کمیته‌ای از دستگاه‌ها به طرح‌های مختلف اختصاص خواهد یافت.
انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها