امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۲:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 121347
تاریخ انتشار: ۴ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 28
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گروه‌های مسلح مخالف دولت سوریه مستقر در «حلب»، خواستار حملات هوایی آمریکا به نیروهای ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گروه‌های مسلح مخالف دولت سوریه مستقر در «حلب»، خواستار حملات هوایی آمریکا به نیروهای سوری شدند.

پایگاه آمریکایی «دیلی بیست» در گزارشی به نقل از چند سرکرده نظامی گروه‌های مسلح مخالف دولت سوریه موسوم به «ارتش آزاد»، از احتمال کنترل کامل حلب، دومین شهر بزرگ سوریه توسط دولت بشار اسد و شکست کامل مخالفان در این شهر هم مرز ترکیه خبر داد.

«دیلی بیست» در گزارش روز شنبه خود به نقل از «عبدالرحمان» یکی از سرکرده‌های ارشد گروه‌های مسلح مخالف دولت سوریه نوشت: «آمریکایی‌ها می‌گویند آنها در حال ایجاد یک نیروی 5000 نفری آموزش دیده(برای مقابله با دولت سوریه)هستند و اینکه این موضوع یک سال طول خواهد کشید اما موضوع این است که ما یک سال زمان نداریم».

به گفته منابع وابسته به مخالفان، ارتش سوریه با تنگ کردن حلقه فشار بر گروه‌های مسلح موسوم به «ارتش آزاد» در شهر حلب، کار را برای مخالفان بشار اسد به حدی رسانده که آنها خواهان کمک نظامی مستقیم آمریکا در این شهر جهت توقف پیشروی‌های  نیروهای دولت بشار اسد شده‌اند. یک سرکرده‌ افراد مسلح گفته که «برای عدم تسلط کامل نیروهای بشار اسد بر شهر حلب، آمریکا باید حملات هوایی به این منطقه را آغاز کند».
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها