امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۱۷:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 121373
تاریخ انتشار: ۴ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، به تازگی فیلمی در پایگاه‌های اینترنتی منتشر شده که نشان می‌دهد، گروه تروریستی تکفیری ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، به تازگی فیلمی در پایگاه‌های اینترنتی منتشر شده که نشان می‌دهد، گروه تروریستی تکفیری داعش بر ذخایر تسلیحات نظامی و سلاح‌هایی دست یافته است که هواپیماهای ائتلاف بین‌المللی ضد داعش به رهبری آمریکا قرار بود، آن را به دست مبارزان کُرد برساند.

در فیلم زیر نشان داده شده که دو محموله کمک‌های نیروهای ائتلاف بین‌المللی ضد داعش شامل سلاح و مواد پزشکی و دارویی و مورد نیاز اطراف مناطقی ریخته شدند که گروه تروریستی تکفیری «داعش» در شهر عین العرب یا همان کوبانی بر آنها تسلط دارد.

این فیلم همچنان نشان می‌دهد که داعش چگونه بر این محموله‌ها دست یافته است، در حالی‌ که فرماندهی ارتش آمریکا در منطقه مرکزی که خاورمیانه و آسیای مرکزی را در بر می‌گیرد و به «سنتکوم» معروف است، در بیانیه‌ای اعلام کرده بود که هواپیماهای نظامی «سی 130» آمریکا طی چندین پرواز اقدام به فرو ریختن کمک‌های نظامی از هوا برای مبارزان کُرد از جمله کمیته‌های مردمی حمایت از کُردهای سوریه کرده که از شهر عین العرب در برابر داعش دفاع می‌کنند.

این اولین باری نیست که هواپیماهای آمریکایی و ائتلاف بین‌المللی ضد داعش اقدام به ریختن سلاح به اشتباه برای داعش به جای مبارزان کُرد می‌کنند، چون پیشتر نیز سنتکوم در بیانیه‌ای اعلام کرده بود، هواپیماهای آمریکایی اقدام به انهدام تسلیحاتی کردند که به جای فرو ریختن آنها برای مبارزان کُرد، به اشتباه این تسلیحات را برای عناصر داعش فرو ریخته‌اند و از بیم افتادن آنها به دست عناصر این گروه اقدام به منهدم کردن آنها کردند.

این فیلم یکی از عناصر نقاب‌زده داعش را نشان می‌دهد که در حال باز کردن محموله‌های ریخته شده سلاح و ذخایر تسلیحاتی است و پس از باز کردن جعبه‌ها که حاوی گلوله‌های موشک و بمب‌های دستی است، خدا را به خاطر این غنایم که به دست «مجاهدین» افتاده شکر می‌کند.

گروه تروریستی تکفیری داعش ششم اکتبر بود که وارد شهر عین العرب شد و هم اکنون بر بخش‌هایی از آن به خصوص در محور شرقی این شهر تسلط دارد، در حالی‌ که با دفاع شدید مبارزان کُرد و اهالی شهر برای مقابله با سقوط عین العرب مواجه است.
 انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها