امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۳:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 121381
تاریخ انتشار: ۴ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 63
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کتاب «اسرار آیت» با حضور سعید قاسمی، سید محمود نبویان، وحید جلیلی، محمدکاظم ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کتاب «اسرار آیت» با حضور سعید قاسمی، سید محمود نبویان، وحید جلیلی، محمدکاظم جعفری، رضا مهدوی و جواد موگویی نویسنده آن، در پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; رونمایی خواهد شد.

کتاب «اسرار آیت» که انتشارات موسسه «اشراق حکت» آن را منتشر نموده، درباره زندگی و اندیشه سیاسی شهید سید حسن آیت است. این کتاب مواضع شهید آیت درباره ملی‌گرایان، بنی‌صدر و موسوی را در خود دارد و برخورد شهید آیت با این طیف‌ها را در خود دارد.

نگارش و رونمایی از کتاب «اسرار آیت» با واکنش‌های زیادی مواجه شد، واکنش‌هایی که در برخی موارد نشانگر هراس از بیان واقعیات تاریخی دهه 60 انقلاب است؛ نویسنده کتاب بر این باور است که بازخوانی این برهه تاریخی بسیاری از مجهولات و ناگفته‌های تاریخ انقلاب اسلامی را روشن می‌کند و آن‌هایی که عملکرد خوبی در این برهه نداشته و یا کارنامه‌ای سیاه دارند، ترجیح می‌دهند به این برهه تاریخی پرداخته نشود.

این مراسم در پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; واقع در میدان فردوسی، ابتدای خیابان انقلاب اسلامی، کوچه شاهرود، پلاک یک یکشنبه 4 آبان از ساعت 13 برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار