امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۰۳:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12141
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۷
تعداد بازدید: 133
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شاخص کل بورس تهران در دومین روز از هفته جاری با افزایش 302 واحدی به محدوده 45 ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شاخص کل بورس تهران در دومین روز از هفته جاری با افزایش 302 واحدی به محدوده 45 هزار و 247 واحد صعود کرد.

این گزارش می‌افزاید: امروز بسیاری از شرکت‌های پتروشیمی زیرمجموعه فارس با توجه به خبر تحریم از سوی آمریکا روند منفی خود را ادامه دادند، اما در این میان برخی از شرکت‌های صنعتی و پالایشی، روند مثبت را دنبال کردند.

بر این اساس، پتروشیمی پردیس با 61 واحد، توسعه معادن و فلزات 59 واحد، پالایش نفت اصفهان 32 واحد، بانک صادرات ایران 20 واحد، صنایع شیمایی ایران 18 واحد در شاخص کل تاثیر مثبت گذاشتند.

بر اساس این گزارش، صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس با 59 واحد و ملی صنایع مس ایران با 36 واحد منفی در روند شاخص کل مؤثر بودند.

کاشی پارس، داروسازی اکسیر، فروسیلیس ایران با ما توسعه معادن و فلزات، سرمایه‌گذاری البرز(هلدینگ) و پتروشیمی پردیس بیشترین افزایش قیمت را داشته‌اند.

همچنین کارتن ایران، تولید مواد اولیه دارو پخش، داروسازی کوثر، بیمه دانا، تولیدی مهرام، دارویی رازک، کشت و صنعت پیاذر، بیشترین کاهش قیمت را داشته‌اند.

به گزارش فارس، امروز ارزش کل بازار به بیش از 217 هزار میلیارد و 867 میلیون تومان رسید.

یادآور می‌شود، شاخص کل بورس تهران در اولین روز از هفته با کاهش 217 واحدی به محدوده 44 هزار و 945 واحد رسیده بود.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها