امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۹:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 121422
تاریخ انتشار: ۴ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۴۲
تعداد بازدید: 16
به‌ گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در این اطلاعیه آمده است: نهضت کربلا آیینه‌ای است زلال که دست روزگاران هرگز نتوانسته غبار فراموشی و ...

به‌ گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در این اطلاعیه آمده است: نهضت کربلا آیینه‌ای است زلال که دست روزگاران هرگز نتوانسته غبار فراموشی و تحریف بر سیمای آن بنشاند و از شهادت سبط رسول اکرم(ص) در دل‌های مؤمنان شعله‌ای فروزان است که هرگز خاموش نخواهد شد.

در بخشی دیگر از این اطلاعیه آمده است: سینه‌های عاشقان این فرهنگ مشعلی است که این آتش را در مسیر خود روشن نگاه داشته و در این راه گوی سبقت را از آفتاب سوزان ربوده‌اند، بانگ عزای حسینی برای همیشه از حنجره‌هایی که با منبع جوشان عاشورا الفتی داشته بیرون تراویده و طنین آن هم‌ اکنون در همه آفاق و انفس پیچیده است. هرگاه که خونی در راه احیای حق بر زمین ریخته می‌شود، شجره طیبه اسلام پربارتر می‌شود.

سازمان تبلیغات اسلامی با تأکید بر اینکه عظمت تأثیرگذاری این حماسه با گذشت چهارده قرن از واقعه سال 61 هجری همچنان ادامه دارد، بیان می‌دارد: عظمت تأثیرگذاری این حماسه بزرگ و اثرگذاری آن بر جهان پر هیاهوی معاصر بیش از پیش رخ می‌نمایاند، امید است ملت عزیز، مسئولان هیئات مذهبی و مدیران دلسوز فرهنگی، فتاوا و رهنمودهای مقام معظم رهبری و مراجع معظم تقلید را در اقامه سنن عاشورایی نصب‌العین خود قرار دهند تا ان شاءالله همچنان شاهد جوشش فریاد آزادگی و ستم‌ستیزی از حنجره عاشوراییان در گستره جهان باشیم.

این اطلاعیه در پایان خاطرنشان می‌سازد: نمونه‌های بارز آن را در دوران پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس مشاهده کردیم و دفاع جانانه و شجاعانه امت مسلمان در مقابل اسراییل و آمریکای جنایتکار در جهان امروز گواه روشن آن است، سازمان تبلیغات اسلامی این ایام را که یادآور رشادت‌ها و مظلومیت‌های خاندان پاک اهل بیت(ع) است، به عموم هموطنان، آزادگان و دوستداری حق و فضیلت‌های ناب انسانی و به‌ ویژه بر مبلغان عزیز در جای‌ جای میهن اسلامی تسلیت می‌گوید.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار