امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۷:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12143
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۷
تعداد بازدید: 98
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی بازار سرمایه نام شرکت پتروشیمی اراک که به تازگی به پتروشیمی شازند ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی بازار سرمایه نام شرکت پتروشیمی اراک که به تازگی به پتروشیمی شازند تغییر پیدا کرده، از سال گذشته تحریم شده است و خبر تحریم پتروشیمی شازند موضوع جدیدی برای مدیریت این شرکت نیست.

حسن رجبی مدیر روابط عمومی این شرکت گفت: شرکت پتروشیمی شازند پیش از این با اسم پتروشیمی اراک تحریم بود و امروز فقط نام این پتروشیمی در فهرست جدید تحریم ها آمده است، موضوع مهم این است که تغییری در فرآیند صادرات با این تحریم ایجاد نمی‌شود.

وی افزود: عمده صادرات ما به کشورهای چین، هندوستان، ترکیه و کشورهای آسیا میانه است و با وجود گواهینامه rach که یکی از معتبرترین گواهینامه های کیفیت محصولات پتروشیمی است، تاکنون نیازی به صادرات به کشورهای اروپایی و آمریکایی نداشتیم که امروز از تحریم، متضرر بشویم.

رجبی خاطر نشان کرد: شرکت پتروشیمی شازند از زمان آغاز فعالیت خود تا کنون به خوبی توانسته است، تحریم ها را مدیریت کند، بنابراین تحریم ها از قدیم تا امروز اثری در سود آوری این شرکت نداشته است.

انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها