امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۷:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 121430
تاریخ انتشار: ۴ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۴۲
تعداد بازدید: 28
به گزارش خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علی صالح‌آبادی امروز در حاشیه راه‌اندازی سامانه پس از معاملات در جمع خبرنگاران با اشاره ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علی صالح‌آبادی امروز در حاشیه راه‌اندازی سامانه پس از معاملات در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه تمام دارایی‌های سهامداران در سامانه پس از معاملات جدید به روز خواهد شد، اظهار داشت: این سامانه خدمات زیادی به ذینفعان بازار خواهد داد که خوشبختانه توسط دانشمندان خودمان تولید و بومی شده است.

وی با بیان اینکه سامانه معاملاتی بازار سرمایه ایران پس از گذشت 20 سال تغییر خواهد کرد، گفت: سامانه معاملاتی جدید محدودیت‌های گذشته را نخواهد داشت و تکنولوژی آن همراه با استانداردهای روز دنیاست.

صالح‌آبادی در پاسخ به سؤال فارس مبنی بر اینکه این سامانه چه خدمتی به جامعه سهامداران عدالت خواهد داد، گفت: پس از راه‌اندازی این سامانه معاملاتی جدید و ارائه خدمات به بیش از 50 میلیون سهامدار تسهیل می‌شود.

صالح آبادی گفت: این سامانه جدید مرتبط با بورس اوراق بهادار تهران، فرابورس، انرژی و در آینده هم بورس کالای ایران خواهد بود و دارایی سهامداران در این سامانه مدیریت خواهد شد.
انتهای پیام/ب

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها