امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۱۱:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 121457
تاریخ انتشار: ۴ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۲۳:۱۶
تعداد بازدید: 16
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حمید استیلی پس از شکست راه‌آهن در ضربات پنالتی مقابل پرسپولیس در ضربات پنالتی در جام حذفی در نشست خبری ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حمید استیلی پس از شکست راه‌آهن در ضربات پنالتی مقابل پرسپولیس در ضربات پنالتی در جام حذفی در نشست خبری گفت: بازی خیلی خوبی انجام دادیم و در نیمه اول بازی پایاپای بود و در نیمه دوم هم موقعیت‌های خوبی داشتیم ولی حیف که بازی پخش نشد و به تیمم افتخار می‌کنم. نسبت به بازی گذشته ما مقابل پرسپولیس بهتر بازی کردیم ولی پنالتی توام با شانس است و جا دارد به حمید درخشان و تیمش تبریک بگویم.

وی در مورد تعویض اجباری در ابتدای مسابقه گفت: آن تعویض اجباری متاسفانه کار ما را سخت کرد و در طول 120 دقیقه دست ما بسته شد.

سرمربی راه‌آهن در پاسخ به این سوال که آیا در ضربات پنالتی تمرین کرده بودند یا نه، گفت: هفته گذشته تمرین پنالتی کرده بودیم و همه می‌دانید که طالب‌لو یکی از بهترین پنالتی‌گیرهای ایران است که یک پنالتی هم در جریان بازی گرفت ولی نتیجه دلخواه ما نبود و چندین و چند بازیکن جوان در ترکیب تیم ما حضور داشتند و به همین دلیل است که می‌گویم به تیمم افتخار می‌کنم.
انتهای پیام/خ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها