امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۱۳:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 121463
تاریخ انتشار: ۴ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۲۳:۱۶
تعداد بازدید: 16
قاسم جعفری نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به بررسی گزارش کمیته ...

قاسم جعفری نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به بررسی گزارش کمیته آموزش عالی در خصوص پذیرش دانشجویان در مقطع دکتری در دانشگاه‌های دولتی و آزاد در جلسه امروز کمیسیون آموزش و تحقیقات گفت:‌ در این جلسه، گزارش مرکز پژوهش های مجلس نیز در این مورد قرائت شد.

وی با تأکید بر عدم تناسب افزایش کمیت دانشجویان مقطع دکترای دانشگاه آزاد با تعداد اعضای هیأت علمی این دانشگاه افزود: در گزارش مرکز پژوهش‌ها درباره ضابطه این افزایش ظرفیت و ابهام در کسب مجوز شورای گسترش ایجاد تردید شده است.

جعفری از مستندات و مدارک موجود در دست اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس درباره ابهام قانونی افزایش ظرفیت مقطع دکترای دانشگاه آزاد خبر داد و گفت:‌ به دانشگاه آزاد تا آخر هفته جاری فرصت داده شد که مجوزهای خود در این زمینه ارائه دهد، در غیر این صورت، کمیسیون رأی‌گیری کرده و طبق ماده 236 عمل خواهد کرد.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به حضور نیلی احمدآبادی در ادامه جلسه این کمیسیون اظهار داشت: به نظر می‌رسد، وزیر پیشنهادی خیلی نتوانست نظر مثبت اعضا را جلب کند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها