امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۴:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 121482
تاریخ انتشار: ۴ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۲۳:۱۹
تعداد بازدید: 39
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; حجت‌الاسلام غلامرضا مصباحی‌ مقدم عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی امروز ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; حجت‌الاسلام غلامرضا مصباحی‌ مقدم عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی امروز یکشنبه در تذکر شفاهی به هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان اظهار داشت: تذکر من به ماده 80 آئین‌نامه داخلی مجلس است که مربوط به ممنوعیت دو شغله بودن نمایندگان است.

وی افزود: بعضی از همکاران، همزمان عضو هیأت‌ مدیره یا سندیکای شرکت‌های هستند که مخالف قانون مجلس و شأن نمایندگی است.

مصباحی مقدم با تذکر به هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان به منظور جلوگیری از این رویه خلاف قانون گفت: دوستانه به یکی از نمایندگان دوشغله گفتم که از سمت دوم خود استعفا کند و او وعده داد که عمل می‌کند، اما تخلف همچنان ادامه دارد.

نماینده مردم تهران در مجلسبا یادآوری اینکه چند روز قبل با امضای یکی از نمایندگان دوشغله به شرکت‌های زیرمجموعه نامه ارسال شده است اظهار داشت: طرح تحقیق و تفحصی نیز ارسال شده است که مربوط به همان شرکت‌هاست و ایشان نیز عضو یکی از همان تحقیق و تفحص است.

نماینده تهران با شبهه‌‌ناک خواندن عضویت همزمان در هیأت‌ مدیره یک شرکت در گروه تحقیق و تفحص از همان شرکت از هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان خواست تا این موضوع را مورد رسیدگی قرار دهد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها