امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۰۵:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 121494
تاریخ انتشار: ۴ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۲۳:۱۹
تعداد بازدید: 58
به گزارش خبرنگار سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سردار ساجدی‌نیا فرمانده پلیس تهران بزرگ در حاشیه مراسم ختم آیت‌الله مهدوی‌کنی در دانشگاه ...

به گزارش خبرنگار سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سردار ساجدی‌نیا فرمانده پلیس تهران بزرگ در حاشیه مراسم ختم آیت‌الله مهدوی‌کنی در دانشگاه امام صادق(ع) با حضور در جمع خبرنگاران گفت: پنجشنبه گذشته خبری را داشتیم که فردی چند آموزشگاه تهران را تهدید به اسید‌پاشی کرده بود که مسئولان و متولیان آن آموزشگاه شکایتشان را با پلیس مطرح کردند.

وی افزود: در همین رابطه پلیس اقدامات عملیاتی خود را انجام داد و شب گذشته فردی که تهدید به اسید‌پاشی کرده بود را دستگیر کرد. آن فرد نیز اقرار کرد که شخصا تهدید به اسید‌پاشی کرده است.

سردار ساجدی‌نیا خاطرنشان کرد: پلیس در این رابطه قاطعانه برخورد خواهد کرد و نمی‌گذارد که امنیت و احساس امنیت مردم خصوصا در شهر تهران به خطر بیفتد، در رابطه با سایر شهرها نیز به همین صورت است.

وی در رابطه با شهر اصفهان نیز گفت: در این خصوص نیز پلیس تلاش خود را می‌کند و حتی از آگاهی ناجا نیز به کمک رفته‌اند تا فرد خاطی دستگیر شود.

فرمانده پلیس تهران بزرگ در پاسخ به این سوال که ایا پشت این فرد باند و یا جریان خاصی وجود داشته است، گفت: تا این لحظه که از این فرد بازجویی کرده‌ایم، فرد یا شخص خاصی غیر از وی نبوده‌اند. البته این فرد در اعترافاتش می‌گوید که تحت تاثیر رسانه‌های بیگانه قرار گرفته است.

سردار ساجدی‌نیا در خصوص حضور نیروهای انتظامی در میدان فاطمی گفت: پلیس همیشه در همه جا حضور دارد حال اگر تهدیدی صورت گیرد قطعا سعی می‌کند نقاط تهدید را برای امنیت بیشتر مردم نیروی بیشتری بگذارد. چرا که همه اقدامات و حضور پلیس برای ایجاد امنیت پایدار است البته در این رابطه اتفاق خاصی نیز نیفتاده است.

فرمانده پلیس تهران بزرگ در پایان در خصوص شایعاتی مبنی بر اینکه عامل اسید‌پاشی از کشورهای اطراف بوده و اکنون از کشور خارج شده نیز گفت: همچنین گزارشی نداشته‌ایم و بنده چنین مطلبی را تکذیب می‌کنم.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها