امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۳:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 121515
تاریخ انتشار: ۵ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
بهنام ابوالقاسم پور در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در مورد شکست راه‌آهن در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی مقابل ...

بهنام ابوالقاسم پور در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در مورد شکست راه‌آهن در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی مقابل پرسپولیس گفت: بازی خیلی خوبی بود و حیف که دوربین‌ها نبودند تا بازی را مردم مشاهده کنند، بچه‌های ما خوب کار کردند، بازیکنان زیر 21 سال و زیر 19 سال ما عملکرد خوبی داشتند، اما بازیکنان باتجربه پرسپولیس آنها را تحت تأثیر قراردادند.

وی در مورد داوری بازی افزود: نبود دوربین‌ها به نفع داوران شده است، در اصفهان هم داور 7 دقیقه وقت اضافی گرفت و یک پنالتی را برای ما اعلام نکرد، امروز هم دو پنالتی روی علیپور و محمد غلامی اعلام نشد. در این شرایط که دوربین ها نیستند و برنامه 90 صحنه‌ها را ندارد، همه چیز به سود داوران است و آنها کیف دنیا را می‌کنند.

سرپرست تیم فوتبال راه‌آهن در مورد اینکه آیا به تصمیم داور اعتراض می‌کنند، عنوان کرد: ما چه اعتراض کنیم و چه اعتراض نکنیم تأثیری روی کار داوران ندارد، اگر صحنه‌ها را امروز ببینید متوجه می‌شوید که چه اتفاقاتی رخ داده است.

سرپرست تیم فوتبال راه‌آهن در مورد بازی بعدی این تیم مقابل سایپا، خاطرنشان کرد: سایپا هم تیم خیلی خوبی است و بازیکنان قوی‌ای دارد، دو تیم بازیکنان جوانی دارند که می‌توانند عملکرد خوبی داشته باشند، ما باید بازیکنان را ریکاوری کنیم و پس از 120 دقیقه دویدن در بازی مقابل پرسپولیس آماده بازی مقابل سایپا شوند.
انتهای پیام/ک

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار