امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۲۲:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 121527
تاریخ انتشار: ۵ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 57
رضا طاهرخانی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره تخریب ساخت‌وسازهای غیر مجاز اظهار داشت: امروز با 50 حکم قضایی، حدود 30 هزار متر مربع از مناطق ...

رضا طاهرخانی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره تخریب ساخت‌وسازهای غیر مجاز اظهار داشت: امروز با 50 حکم قضایی، حدود 30 هزار متر مربع از مناطق تصرف شده در چناران از توابع بخش رودهن رفع تصرف شد.

وی ادامه داد: در این 30هزار متر اراضی ملی و کشاورزی علیرغم اخطارهای داده شده و توصیه‌های قانونی تصرف شده بود ولی سودجویان به این اخطارها توجهی نکرده بودند و نسبت به ساخت‌وساز اقدام کردند. نهایتا با حکم قضایی این اراضی رفع تصرف شد.

بخشدار رودهن گفت: با اقدامات قاطع قانونی خط بطلانی به تفکرات سودجویان کشیده می‌شود و آنها متوجه می‌شوند قانون هیچگونه مماشعتی با این افراد نمی‌کند.

طاهرخانی خاطر نشان کرد: هفته گذشته نیز در خورین مهر‌آباد از توابع رودهن حدود 5 قطعه بزرگ که دیوار کشی شده بود و از اراضی ملی بود با صدور حکم قضایی تخریب شد.

وی توصیه کرد: مردم برای پیشگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز برای خرید زمین با کارشناسان مربوطه که در دستگاه‌های دولتی حضور دارند مشورت کنند و گول پیمانکاران و دلالان را نخورند. قطعاً در اجرای قانون با هیچکس تعارف نداریم.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار