امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۲۱:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 121536
تاریخ انتشار: ۵ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
علیرام نورایی بازیگر سینمای کشورمان در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس در واکنش به اقدامات وحشیانه اخیر اسیدپاشی، گفت: من به شدت از این جریان ناراحت ...

علیرام نورایی بازیگر سینمای کشورمان در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس در واکنش به اقدامات وحشیانه اخیر اسیدپاشی، گفت: من به شدت از این جریان ناراحت هستم و چند روزی است که پست‌های محکومیت علیه این حرکت را در صفحه‌های اجتماعی خودم منتیرر می‌کنم.

وی افزود: من از مسئولین خواستارم این پرونده را پیگیری کنند تا جلوی این قضایا را بگیرند چون ناامنی حق زنان مملکت من نیست.

نورایی در واکنش به مانور ضدامنیت روانی برخی رسانه‌ها درباره اسیدپاشی اظهارداشت: برنامه و هدف آن رسانه‌هایی که این کار را می‌کنند مشخص است. اینها معلوم‌الحال هستند و هدفشان تفرقه انداختن در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است. سالهای قبل نیز شاهد این ماجرا بودیم؛ اما من متاسفم که یکسری از هموطنانم تحت تاثیر این فضاسازی پوچ قرار می‌گیرند.

وی تاکید کرد: من عقیده دارم بسیجی‌ها و مذهبی‌ها همان‌هایی هستند که 8 سال از این مملکت دفاع کردند و در هیچ عقل سلیمی نمی‌گنجد که این حرکت وحشیانه از سوی این گروه سرزده باشد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها