امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۱:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 121544
تاریخ انتشار: ۵ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
جواد لاریجانی در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در خصوص اسیدپاشی اخیر در اصفهان و جولان رسانه‌های غربی در خصوص این اتفاق

جواد لاریجانی در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در خصوص اسیدپاشی اخیر در اصفهان و جولان رسانه‌های غربی در خصوص این اتفاق اظهار داشت: اسیدپاشی نمونه‌ای از یک جنایت است که نه جدید است و نه اینکه آخرینش خواهد بود.

وی افزود: جمهوری اسلامی و دستگاه‌های امنیتی و انتظامی با قدرت پیگیر این موضوع هستند و برخورد بسیار قاطعی را با عاملان این حادثه خواهند داشت و بدون شک ریشه این جنایت را می‌خشکاند.

لاریجانی تصریح کرد: تبلیغات منفی رسانه‌های غربی درخصوص این اتفاق این شبهه را ایجاد می‌کند که مبادا خودشان در این اتفاق دست دارند که قطعاً دستشان قطع خواهد شد.

وی تصریح کرد: ملت ایران بصیرت‌تر و آگاه‌تر از آن است که فریب ترفندهای رسانه‌های غربی را بخورد.

وی ادامه داد: برخی تلاش دارند که موضوع اسیدپاشی را به بحث امر به معروف و نهی از منکر ربط دهند در صورتی که این حادثه هیچ ربطی به این موضوع ندارد.

دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضاییه خاطرنشان کرد: ماهیت امر به معروف و نهی از منکر دفاع از حقوق انسان‌هاست نه جنایت، این کار آمریکایی‌ هاست که از طریق حقوق بشر و به بهانه دفاع از آن مرتکب بسیاری از جنایت‌ها می‌شوند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها