امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۶:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 121559
تاریخ انتشار: ۵ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در آمریکای لاتین به نقل از خبرگزاری «ته‌لام»، «آگوستین روسی» وزیر دفاع آرژانتین طی

به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در آمریکای لاتین به نقل از خبرگزاری «ته‌لام»، «آگوستین روسی» وزیر دفاع آرژانتین طی سخنرانی در جمعی از نظامیان این کشور واقع در کاخ ریاست جمهوری آرژانتین علاوه بر ارائه برنامه کاندیدا شدنش در انتخابات سال آینده تأکید کرد که در سال 2015 دولتی جایگزین دولت فعلی خواهد شد که قطعا دنباله‌رو سیاست‌های «کریستینا فرناندز» رئیس جمهور آرژانتین خواهد بود.

«روسی» در ادامه این هشدار را به اپوزیسیون دولت فعلی کشورش داد که باید برای بازنده شدنش در انتخابات سال آینده نگران باشد چرا که مردم آرژانتین آن‌ها را به عنوان ویران کننده تمامی موفقیت‌های دولت «فرناندز» تلقی می‌کنند.

وی در این خصوص خاطرنشان کرد که دولت «فرناندز» طی 50 سال اخیر بهترین دولت آرژانتین بوده و به دلیل موفقیت‌هایش در عرصه سیاسی و اقتصادی از طرفداران بیشماری برخوردار می‌باشد.

«روسی» در بخشی از سخنانش تصریح کرد: مردمی که در سال 2015 در آرژانتین به پای صندوق‌های رأی می‌روند روش و سیاست دولت فعلی خود را انتخاب خواهند کرد.

وزیر دفاع آرژانتین همچنین افزود که نسبت به پیروزی خود و حزب «فرناندز» در سال آینده بسیار امیدوار می‌باشد.

وی در این رابطه اذعان داشت: ما بهترین دولت و عالی‌ترین مدیریت را در این سال‌ها داشته‌ایم که همگی آن‌ها از وجود «کریستینا فرناندز» است.

«روسی» در این لحظه مقابل موجی از تشویق‌های حاضران در این جلسه اعلام کرد که ما اسطوره‌ای جاودان همانند «نستور کرشنر» را پیش روی خود داریم و نسبت به ملت آرژانتین متعهد هستیم.

«روسی» در پایان سخنانش این قول را به همه نظامیان داد که در سال آینده «فرناندز» این مسئولیت سنگین را به وی اعطا کرده تا ادامه دهنده سیاست‌های دولتش از سال 2003 تا کنون باشد.

به گزارش فارس، «کریستینا فرنادز» از سال 2003 تاکنون در 2 دور متوالی ریاست دولت آرژانتین را بر عهده داشته است؛ انتخابات ریاست جمهوری این کشور در دسامبر سال آینده برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها