امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۳:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 121561
تاریخ انتشار: ۵ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرنگار گروه سیاست خارجی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مهدی سنایی سفیر جمهوری اسلامی ایران در روسیه از سفر چهار روزه معاون علمی و ...

به گزارش خبرنگار گروه سیاست خارجی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مهدی سنایی سفیر جمهوری اسلامی ایران در روسیه از سفر چهار روزه معاون علمی و فناوری رئیس جمهور به مسکو از فردا -دوشنبه- خبر داد و گفت: «سورنا ستاری» معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در سفر به روسیه با راگوزین و دوارکویچ معاونان نخست‌وزیر روسیه، وزیر علوم و مشاور فناوری رئیس جمهور روسیه دیدار و همچنین از برخی مراکز علمی و تکنولوژیک مسکو و قازان مرکز تاتارستان بازدید خواهد کرد.

به گفته سنایی دیدار با رئیس دولت تاتارستان، رئیس مرکز نانو تکنولوژی روسیه و ملاقات با دانشجویان ایرانی در محل سفارتخانه ایران از جمله برنامه‌های معاون رئیس جمهور است.

سنایی اعلام کرد که معاون رئیس جمهور را در این سفر گروهی از روسای دانشگاه‌ها همراهی می‌کنند.

سفیر ایران در مسکو با اشاره به سفر گروه دوستی پارلمانی ایران و روسیه عنوان کرد: گروه دوستی پارلمانی ایران و روسیه شامل شش نماینده مجلس و هیأتی از استان همدان به سرپرستی نیکبخت استاندار همدان امروز -یکشنبه- وارد مسکو شدند.

وی گفت که دیدارهای متعددی در چچن و مسکو در برنامه نمایندگان و ملاقات‌های متعددی در مسکو و یکانرینبورگ در برنامه هیأت استان همدان قرار دارد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها