امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۴:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 121570
تاریخ انتشار: ۵ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «ریچارد اتاوی» نماینده محافظه‌کار مجلس عوام انگلیس ضمن اعتراف به اینکه از دوستان و حامیان

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «ریچارد اتاوی» نماینده محافظه‌کار مجلس عوام انگلیس ضمن اعتراف به اینکه از دوستان و حامیان قدیم رژیم صهیونیستی است، افزود اما نمی‌تواند در مقابل اقدامات فعلی این رژیم سکوت کند.

بر اساس گزارش «مصراوی»، وی اعلام کرد : در روزهای خوب و بد در کنار اسرائیل بوده‌ام اما اکنون نمی‌توانم بنشینم و ببینم که اسرائیل بر اراضی کرانه باختری دست گذاشته و به مصادره آنها می‌پردازد. این اقدام آنهم پس از توافق آتش‌بس با حماس مرا شخصا عصبانی کرده است.

وی می‌افزاید: علیرغم اینکه حماس هزاران موشک به سمت اسرائیل پرتاب کرده است اما این مانع آن نشد که به نفع به رسمیت شناختن فلسطین رای ندهم. مجلس عوام انگلیس هفته پیش فلسطین را به رسمیت شناخت.

«کارولین جلیک» مولف کتاب «راه‌حل اسرائیلی» نیز در اظهاراتی گفت که تصمیم «استفان لوفین» نخست‌وزیر دولت سوئد برای به رسمیت شناخت فلسطین به عنوان اولین دولت، منحنی بازی سیاسی در این قضیه را وارد فاز جدیدی کرد.

این نویسنده به موضع تشکیلات خودگردان، حماس و سازمان آزادیبخش فلسطین (ساف) در عدم به رسمیت شناختن اسرائیل اشاره می‌کند و می‌افزاید طرف‌های فلسطینی از اسرایئل به عنوان بزرگترین اشغالگر نژادپرست یاد می‌کنند بنابراین وقتی لوفین دولت فلسطین را به رسمیت می‌شناسد با این اقدام پیوستن خود به طرف فلسطینی برای نابودی اسرائیل را اعلام می‌کند.

انتهای پیام/ص

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها