امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۰:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 121598
تاریخ انتشار: ۵ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در حکم علی مرادخانی خطاب به شفیعی آمده است: «با عنایت به صلاحیت علمی و اجرایی جنابعالی، به عنوان مشاور ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در حکم علی مرادخانی خطاب به شفیعی آمده است: «با عنایت به صلاحیت علمی و اجرایی جنابعالی، به عنوان مشاور اینجانب در امور مطالعات و برنامه‌ریزی منصوب می‌شوید. توفیق روزافزونتان را از درگاه حضرت احدیت خواستارم.»

همچنین جلسه تودیع و معارفه مشاوران پیشین و جدید مطالعات و برنامه‌ریزی با حضور مرتضی باقرنژاد، مشاور اجرایی معاون امور هنری برگزار شد.

در این جلسه بهروز فتحی مشاور پیشین مرادخانی، با اشاره به تاکید معاون امور هنری بر توسعه فعالیت‌های مطالعاتی در این حوزه گفت: با تکیه بر این پشتوانه، در کمیته اقتصاد هنر تا کنون چندین طرح تهیه شده است. همچنین بازنگری قوانین و مقررات معاونت هنری با کم‌ترین هزینه و تفویض اختیارات در این حوزه از دیگر طرح‌های پیگیری شده است.

مهدی شفیعی، مشاور جدید مطالعات و برنامه‌ریزی هم با بیان این‌که بحث برنامه‌ریزی در حوزه هنر به‌رغم اهمیت، همواره مغفول مانده است، گفت: در این بخش بیش‌تر دچار رویدادزدگی هستیم و باید وارد تدوین سیاستگذاری‌ها شویم. اولویت فعلی در حوزه مطالعات و برنامه‌ریزی، برنامه ششم و تهیه بودجه سال 94 است که در دستور کار قرار می‌گیرد.

مهدی شفیعی که فارغ‌التحصیل کارگردانی تئاتر در مقطع کارشناسی ارشد است، پیش از این رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اهواز، معاون مالی و اداری ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان‌های البرز و خوزستان و معاون مدیرکل اداره هنرهای نمایشی بوده است.

بهروز فتحی نیز هم‌اکنون مسئولیت دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی راهبردی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را برعهده دارد.
انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها