امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۷:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 121604
تاریخ انتشار: ۵ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 36
«مژده لواسانی» مجری رادیو و تلویزیون در گفت‌وگو با خبرنگار تلویزیون فارس گفت: فارغ از هر گونه شعارزدگی، هر کسی که خبر تلخ اسید پاشی را شنید و عکس‌های ...

«مژده لواسانی» مجری رادیو و تلویزیون در گفت‌وگو با خبرنگار تلویزیون فارس گفت: فارغ از هر گونه شعارزدگی، هر کسی که خبر تلخ اسید پاشی را شنید و عکس‌های قربانیان این حادثه شوم را دید، قلبش از این حادثه دلخراش به درد آمد. چرا که در پس این اتفاق هیچ چیز به جز تاریکی و سیاهی نیست.

وی ادامه داد: اما موضوع زمانی در این شرایط دردناک‌تر می‌شود که برخی این اتفاق تلخ را به موضوع امر به معروف و نهی از منکر ارتباط می‌دهند. کدام عقل سلیمی می‌تواند باور کند که نهی از منکر را کسی با منکر بزرگتری می‌تواند انجام دهد. و به این خاطر، این اتفاق شوم را جایز بداند آن هم در دین اسلام که دین انسانیت و رحمت است.

او اضافه کرد: پر واضح است که ارتباط دادن این موضوع با امر به معروف و نهی از منکر، آن هم در آستانه محرم، کاری برنامه‌ریزی شده و هدفمند است و عده‌ای با پررنگ کردن آن قصد تخریب چهره اسلام را دارند.

لواسانی تصریح کرد: ما نباید بنده‌ی جو و شایعه پراکنی‌هایی که رسانه‌های خارجی و برخی از رسانه‌های همسو با سیاست‌های آن‌ها ایجاد می‌کنند، شویم. متاسفانه همسویی با شایعات باعث می‌شود که ما به اصل موضوع توجهی نداشته باشیم.

این مجری تلویزیون با اشاره به این موضوع که نباید اجازه دهیم اتفاقاتی از این دست را  عده‌ای به شکل هدفمند پای دیدن اسلام بگذارند، گفت: چه کسی می‌تواند باور کند این افراد که دست به قبیح‌ترین عمل زده‌اند دغدغه اسلام و امر به معروف داشتند. متاسفانه عده‌ای قصد تخریب چهره اسلام را دارند و اعمال این چنینی را به پای ارزش‌های اسلامی می‌گذارند. در حالی که گروه‌های نظیر داعش و تکفیری‌ها هم در ظاهر اعلام می‌کنند که دغدغه دین اسلام را دارند، در حالی که کارشان از اساس با دین اسلام در تضاد است.

وی در پایان گفت: از مسئولین و نیروی انتظامی و وزارت اطلاعات می‌خواهیم تا به این مورد خاص همانطور که پیش‌تر هم اشاره کردند با سرعت عمل زیادی رسیدگی کنند و این افراد را به اشد مجازات برسانند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار