امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۲۱:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 121616
تاریخ انتشار: ۵ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،درنتیجه‌ی سیاست‌های جدید آموزشی انجمن مدت‌زمان دوره‌های فیلم‌سازی انجمن سینمای جوانان ایران از یک سال به

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،درنتیجه‌ی سیاست‌های جدید آموزشی انجمن مدت‌زمان دوره‌های فیلم‌سازی انجمن سینمای جوانان ایران از یک سال به هفت ماه کاهش پیدا کرد. درنتیجه‌ی این تغییر که بعد از بررسی و تحلیل هشت طرح پیشنهادی توسط دپارتمان‌های آموزشی انجمن به تصویب رسیده تمرکز بر آموزش عملی محور اصول فیلم‌سازی به هنرجویان انجمن و افزایش تحرکت و پویایی دوره‌های فیلم‌سازی مدنظر قرارگرفته است.

این دوره‌ی جدید فیلم‌سازی شامل 3 گام اصلی خواهد بود که طی هفت ماه توسط هنرجویان گذرانده خواهد شد. هنرجویان در گام اول این دوره با عنوان شناخت سینما شامل دروس: آشنایی با سینما و عکاسی، در گام دوم با عنوان مهارت‌آموزی شامل دروس: فیلم‌نامه‌نویسی، کارگردانی، تصویربرداری، تدوین و صدا، و در گام سوم با عنوان کارگاهی شامل کارگاه مستندسازی، کارگاه فیلم داستانی و کارگاه فیلم تجربه‌گرا آموزش فیلم‌سازی خواهند دید.

در راستای تعیین هزینه‌ی شهریه‌ی دوره‌های جدید فیلم‌سازی دفاتر انجمن بر اساس ویژگی‌های جغرافیایی و اقتصادی به چهار بخش: دفاتر ویژه، دفاتر A، دفاتر B و دفاتر C تقسیم‌شده‌اند. در این روش نحوه‌ی پرداخت شهریه‌ی دوره به دو روش برنامه ریزی شده است که در روش اول با پرداخت نقدی هنرجویان می‌توانند از 10 درصد تخفیف در نظر گرفته‌شده استفاده کنند. در روش دوم نیز هنرجویان می‌توانند نسبت به پرداخت هزینه‌ی دوره به‌صورت سه قسط تفکیک‌شده اقدام کنند.

براساس این گزارش گروه سنی هدف دوره‌ی جدید آموزشی 17 الی 25 سال اعلام‌شده است و برگزاری کلاس‌ها با گروه سنی 25 الی 40 سال منوط به درخواست سه برابری ظرفیت کلاس‌های هر دوره که 25 نفر برنامه‌ریزی شده خواهد بود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها