امروز : دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 25
۰۸:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12162
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۷
تعداد بازدید: 189
به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پس از زمزمه‌های متعدد تغییر مدیریتی در شرکت مخابرات استان تهران و شرکت ...

به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پس از زمزمه‌های متعدد تغییر مدیریتی در شرکت مخابرات استان تهران و شرکت همراه اول سرانجام در آخرین روز از اردیبهشت 92 هیئت مدیره شرکت ارتباطات سیار (همراه اول) و شرکت مخابرات استان تهران دست‌خوش تغییراتی شد.

محمد روح اللهی مدیر عامل سابق شرکت مخابرات استان تهران از هیئت مدیره این شرکت خارج و به‌عنوان عضو هیئت مدیره شرکت مخابرات ایران و عضو هیئت مدیره شرکت ارتباطات سیار منصوب شد.

با خروج روح اللهی و نجمی از هیئت مدیره مخابرات تهران، صیدی و شیدایی در جمع 5 نفره هیئت مدیره جایگزین شدند و هم‌اکنون یافتیان، بقایی، شیدایی، صیدی و صادقی در هیئت مدیره شرکت مخابرات استان تهران حضور دارند.

پس از آن مقرر شد: مدیر عامل جدید شرکت مخابرات استان تهران توسط هیئت مدیره جدید شرکت تعیین شود.

اما روز گذشته اعضای هیئت مدیره جدید شرکت مخابرات تهران تصمیم خود را برای انتخاب مدیران جدید این شرکت گرفتند.

هیئت مدیره شرکت، علی رضا صیدی عضو جدید هیئت مدیره شرکت، را به سمت مدیر عاملی شرکت مخابرات تهران منصوب کردند.

صیدی پیش از این عهده‌دار معاونت فناوری اطلاعات شرکت مخابرات ایران بود و پس از تشکیل مرکز فناوری اطلاعات شرکت مخابرات ایران، ریاست این مرکز را بر عهده داشت.

همچنین براساس دیگر تصمیم هیئت مدیره، علی بقایی به سمت رئیس هیئت مدیره و غلامرضا شیدایی دیگر عضو جدید هیئت مدیره شرکت به عنوان نایب رئیس شرکت مخابرات استان تهران تعیین شدند.

انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها