امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 17
۰۲:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 121674
تاریخ انتشار: ۵ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۵۸
تعداد بازدید: 22
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علی اکبر سیاری، در خصوص تعداد دانش آموزان مسموم شده زاهدانی بستری شده در بیمارستان اعلام کرد: حدود 235 ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علی اکبر سیاری، در خصوص تعداد دانش آموزان مسموم شده زاهدانی بستری شده در بیمارستان اعلام کرد: حدود 235 نفر تا بامداد امروز بر اثر مسمومیت و به علت تظاهرات گوارشی و تنفسی بستری شده اند.
 
سیاری با اشاره به اینکه اکثریت آنها نیز با سلامت کامل مرخص شده و حال عمده افراد بستری رضایت بخش است، افزود: تا به حال موردی از فوت بر اثر این مسمومیت گزارش نشده است ضمن اینکه اقدامات جدی بهداشتی درمانی از طرف دانشگاه علوم پزشکی زاهدان و وزارت بهداشت به عمل آمده است.
 
وی با اشاره به تشکیل دو جلسه در این خصوص در وزارت بهداشت با حضور معاونان بهداشت و درمان و مسئوولان مربوطه، خاطرنشان کرد: اقدامات لازم برای بررسی علت این مسمومیت در دست انجام است.
 
سیاری اعلام کرد: یک تیم کارشناسی و مجرب شب گذشته به زاهدان اعزام شده است و به محض روشن شدن بررسی ها، علت بروز مسمومیت در دانش آموزان زاهدانی به اطلاع مردم خواهد رسید.
 
روز گذشته در یکی از مناطق شهر زاهدان به دلیل تخلیه غیرمجاز باقیمانده سموم دفع آفات نباتی، در داخل کانال فاضلاب این منطقه، و متصاعد شدن گاز سمی از این کانال، تعدادی از ساکنان اطراف آن که بیشتر دانش آموزان مدرسه مجاور بودند، دچار علائم مسمومیت شدند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها