امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۴:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 121679
تاریخ انتشار: ۵ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۵۸
تعداد بازدید: 21
به گزارش خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در پایان معاملات امروز بورس تهران شاخص با افزایش 18 واحدی به رقم 73 هزار و 958 واحد ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در پایان معاملات امروز بورس تهران شاخص با افزایش 18 واحدی به رقم 73 هزار و 958 واحد رسید و در مرز 74 هزار واحد متوقف شد.

در دقایق ابتدایی معاملات امروز شاخص از مرز 74 هزار واحد عبور کرد، اما با تأثیر منفی شرکت‌هایی بزرگی همچون هلدینگ صنایع پتروشیمی خلیج فارس، چادرملو، سرمایه‌گذاری غدیر و گروه مپنا در کانال 73 هزار واحد درجا زد.

در مقابل ملی مس، پتروشیمی خارک، کشتیرانی، ایران خودرو، سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی و پتروشیمی پردیس بیشترین تأثیر مثبت را بر شاخص داشتند.

در جریان معاملات امروز بورس اوراق بهادار تهران بیش از 69 میلیون برگ سهم به ارزش 192 میلیارد تومان داد و ستد شد و در فرابورس هم بیش از 92 میلیون برگ سهم به ارزش تقریبی 74 میلیارد تومان مورد معامله قرار گرفت.

در فرابورس شاخص با افزایش 3 واحدی به رقم 847 واحد رسید که گروه پتروشیمی سرمایه‌گذاری ایرانیان، ذوب آهن اصفهان، گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی، هلدینگ صنایع معدنی خاورمیانه و پتروشیمی زاگرس بیشترین تأثیر مثبت را داشتند.

در این بازار اوراق امتیاز تسهیلات خرید مسکن در اکثر سررسیدها روند متعادلی قیمت را در پیش گرفت و در محدوده 91 هزار تومان به طور میانگین داد و ستد شدند.
انتهای پیام/ب

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها